Urodowe tajemnice Rosie Huntington-Whiteley - issue27.pl
 • URODA  • PIELĘGNACJA  • Urodowe tajemnice Rosie Huntington-Whiteley

Urodowe tajemnice Rosie Huntington-Whiteley

Rosie jest bez wątpienia kobietą sukcesu. Spełniona mama i businesswoman budzi podziw i zainteresowanie na całym świecie. Jest także dowodem na to, że krzywdzące, stereotypowe myślenie o modelkach można schować głęboko do szafy. Swoją spektakularną karierę modelki zamieniła lub połączyła z prowadzeniem serwisu lifestylowego Rose Inc.  Na jego łamach znajdują się różnego rodzaju porady oraz triki modowo-urodowe stosowane przez Rosie. To właśnie tam znalazłyśmy kilka porad dotyczących jej urodowych rytuałów. Jakie one są?

Ulubione kosmetyki Rosie HW

Modelka wyznała, że jednym z niezbędnych kosmetyków do demakijażu, który służy jej od lat jest Bioderma Sensibio. Poleca go szczególnie osobom z wrażliwą skóra pod oczami. Oprócz tego wskazuje także: IS Clinical Active Serum, Biba BB Creme oraz Image Skincare Ormedic Balancing Lip Enhancement Complex.

Makeup no makeup

Rosie zazwyczaj stawia na naturalny look. Jej makijaż jest raczej minimalistyczny. Jak uzyskuje taki efekt? Jej zdaniem to zasługa kilku produktów: korektora Hourglass Vanish Concealer, paletki ROEN Beauty o brązowo – beżowej tonacji (75° Warm Eye Shadow Palette), żelu do brwi Anastasia Brow Gel oraz pomadki w odcieniu nude.

Wellness według Rosie 

Modelka wyznaje, że ogólne dobre samopoczucie zawdzięcza regularnym wizytom na siłowni. Idealna częstotliwość treningów to według niej około trzy razy w tygodniu. 

” Ćwiczenia to dla mnie ogromna ulga od stresu i zawsze czuję się dobrze, kiedy wychodzę z treningu. Dotarcie tam to jednak inna historia” 

– powiedziała Rosie Huntington-Whiteley w wywiadzie dla Poosh.