Tom Hanks i jego żona zarazili się koronawirusem! - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • Tom Hanks i jego żona zarazili się koronawirusem!

Tom Hanks i jego żona zarazili się koronawirusem!

Zdobywca wielu prestiżowych nagród filmowych, w tym dwóch Oscarów za role w „Filadelfii” i „Forreście Gumpie”, kilka godzin temu poinformował, że wraz ze swoją żoną Ritą zostali zarażeni (COVID-19).  Para przebywa obecnie w Australii, gdzie Hanks kręci filmową biografię Elvisa Presleya.

Witajcie. Rita i ja jesteśmy w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni jakbyśmy byli przeziębieni, bolały nas ciała. Rita miewała dreszcze i gorączkę. Aby postępować właściwie, zrobiliśmy test na obecność wirusa koronawirusa i okazało się, że jest wynik jest pozytywny. Więc teraz? Co robić? Lekarze mają protokoły, których należy przestrzegać. My Hanksowie poddaliśmy się obserwacji i izolacji na tak długo, jak wymaga tego zdrowie i bezpieczeństwo publiczne. Będziemy Was na bieżąco informować. Trzymajcie się! Hanx!” 

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/B9nVasnBNF5/”]

Na obecną chwilę nie wiadomo nic o stanie zdrowia pozostałych osób z ekipy filmowej. Aktor kilka lat temu w jednym z wywiadów wyznał, że ma cukrzycę typu 2, więc znalazł się w grupie osób największego ryzyka związanego z wirusem. 
Wczoraj wieczorem przedstawiciel światowej organizacji zdrowia WHO, ogłosił, że mamy do czynienia z pandemią koronawirusa. Ponad 121 tysięcy osób na całym globie zostało zakażonych. Coraz więcej państw organicza podróże międzynarodowe. Donald Trump kilkanaście godzin temu podał informację, że zawiesza  na 30 dni wszystkie połączenia USA-Europa, z wyłączeniem Wielkiej Brytanii.