Inspirujące wnętrza na Instagramie - nasze ulubione profile - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • Inspirujące wnętrza na Instagramie – nasze ulubione profile

Inspirujące wnętrza na Instagramie – nasze ulubione profile

Wiele z nas obserwuje na Instagramie inspirujące profile wśród których z pewnością znajdują się takie z pięknymi wnętrzami. Oglądając je można na moment przenieść się do wymarzonej stylistyki lub po prostu rozpocząć przearanżowanie własnych czterech kątów. Niezależnie od tego, czy planujesz zmianę wystroju, czy po prostu lubisz piękne wnętrza, to warto zapoznać się z kilkoma profilami wnętrzarskimi na Instagramie, które poleca nasza redakcja:

@Minimaliving

Ciepła tonacja, przytulne wnętrza i przesłodki Jack Russell terrier, za to właśnie uwielbiamy profil Kasi z Minimalliving. Tutaj znajdziecie porcję codziennych inspiracji w sielskim wydaniu.

@Interieurlove

Na tym koncie znajdują się starannie wyselekcjonowane, stylowe wnętrza zebrane w jednym miejscu.

@Deer.home

Wnętrza, które naszym zdaniem świetnie wpisują się w filozofię hygge, więc jeśli chcesz, aby Twoje mieszkanie przypominało swoistą oazę spokoju, to koniecznie zajrzyj do Pauliny i sprawdź, jak ona to robi!

@Skandynawska_weranda

Skandynawia w słodkim stylu? To możliwe! Urocze odcienie Millenial Pink, to dominujący motyw na tym profilu. Jest to także dowód na to, że północy klimat nie musi kojarzyć się z chłodem.

@Alabasterfox

Adrianna to mistrzyni zdjęć w typie Flatlay. Jednak nie tylko one inspirują na jej profilu, urzekają także ujęcia pięknych wnętrz.

@Vogueliving

Oficjalne konto na Instagramie wydania Vogue Living.

@Wnetrznosci_com

Profil prowadzony przez małżeństwo Elę i Mateusza. Znajdziecie tam ciekawe detale i piękne przestrzenie oraz wszystko to, co jest z nimi związane.

@My-full-house

Jasne, stylowe i niezwykle wysmakowane wnętrza pełne gustownych detali, takich jak marmur oraz minimalistyczny design mebli – takie smaczki serwuje Kasia, prowadząca ten profil. 

@Intterno

Profil sklepu z meblami i dodatkami. 

@Jjarchitekci

Wśród zdjęć na tym koncie znajdziemy ujęcia wspaniałych i kreatywnych realizacji oraz wysmakowane elementy dekoracyjne.