Wiosenna kolekcja Karoliny Naji - ponadczasowe modele w romantycznej odsłonie - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Wiosenna kolekcja Karoliny Naji – ponadczasowe modele w romantycznej odsłonie

Wiosenna kolekcja Karoliny Naji – ponadczasowe modele w romantycznej odsłonie

Obok projektów młodej,  powstałej w 2019 roku marki ciężko przejść obojętnie. Koszule, bo na tym w dużej mierze swoją ofertę opiera Karolina Naji są dziewczęce, romantyczne i mają w sobie coś intrygującego, co sprawia, że ciężko oderwać od nich oczy. Większość modeli, ma przeżywające ostatnio drugą młodość bufiaste rękawy – to niewątpliwie ucieszy miłośniczki stylizacji a’la Parisienne.

karolina naji

SS 2020

Kilka dni temu projektantka przedstawiła światu nową odsłonę swoich pomysłów na sezon Wiosna/Lato 2020. Nowe modele trzymają się charakterystycznego dla niej klimatu. Znajdziemy tam zatem szerokie, bufiaste rękawy, przedłużane mankietami z gorsetowym wiązaniem oraz duże kołnierze. Nowe modele dzielą się na trzy różne style: romantyczny, retro oraz minimalistyczny. Koszule są ręcznie szyte w Polsce, a tkaniny sprowadzone z Grecji, Włoch oraz Hiszpanii. 

Świeże kolory 

Kolorystyka kolekcji nawiązuję do wiosennego klimatu, dominują w niej delikatne odcienie bieli, ecru oraz błękit. Taka gama kolorystyczna, z pewnością będzie uniwersalnym dopełnieniem garderoby, gdyż pasują one do większości ubrań. Aby osiągnąć efektowny look, można je zestawić na przykład z dzinsami. 

karolina naji

Niestety w obliczu obecnej sytuacji, związanej z wieloma ograniczeniami, stworzenie nowej kolekcji oraz kampanii, wiązało się dla mnie z dużym wyzwaniem. Opóźnienia w dostawie tkanin, produkcji oraz zrezygnowanie z pierwotnych pomysłów na kampanię to jedynie część utrudnień, z którymi się spotkałam podczas procesu twórczego. Dużym wsparciem była polska inicjatywa #wspierampl, która pokazała, że produkcja z polską metką jest niezwykle wartościowa i mam nadzieję, że po tej sytuacji jaka dotknęła nas wszystkich będziemy doceniać lokalne marki i wspierać je nie tylko w obecnym, trudnym dla nas wszystkich czasie.

mówi projektantka Karolina Naji.

zdjęcia: materiał prasowy

______________________