Bella Hadid w najnowszej kampanii - Jacquemus At Home - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Bella Hadid w najnowszej kampanii – Jacquemus At Home

Bella Hadid w najnowszej kampanii – Jacquemus At Home

Przyszłość mody staje pod znakiem zapytania. Sprzedaż online nie odpowiada optymalnym dochodom, wiele cenionych i dobrze prosperujących marek jest zmuszona do zamknięcia biznesu, a pokazy mody odwołano lub ograniczono je do wersji online. Wszystko przeszło do sieci, od sprzedaży do marketingu. Sytuacja zmusza wiele marek do wdrażania co raz bardziej innowacyjnych rozwiązań oraz prowadzenia reklam i kampanii w sposób zdalny. W nowej rzeczywistości doskonale odnalazł się francuski projektant  Jacquemus. Prowadzony przez niego dom mody wyprzedził konkurencję i zorganizował zdalną sesję z udziałem popularnych modelek.

Dyrektor kreatywny  Jacquemus, Simon Porte stara się odpowiadać na potrzeby swoich klientów z domowego zacisza. Jego najnowsza kampania, Jacquemus At Home angażuje odbiorców pokazując ile radości i dobrego samopoczucia może nam dostarczyć moda. Fotograf współpracujący z marką, Pierre-Ange Carlotti uchwycił na zdjęciach Bellę Hahid przez Face Time! Brzmi niewiarygodnie? A jednak, tym sposobem stworzyli razem nieszablonowe zdjęcia do kampanii na wiosnę-lato 2020. Projekt przyjął się z entuzjastycznym i szerokim odbiorem.

Bella Hadid dla Jaquemus At Home

Bella Hadid parę dni temu opublikowała zdjęcia kampanii na swoim Instagramie. Uchyliła także rąbka tajemnicy, pokazując jak powstała sesja , publikując filmiki z tzw.  backstage. Dzięki nim, możemy zobaczyć, powstawanie koncepcji poszczególnych ujęć. Zdjęcia domowej kampanii wyszły bardzo naturalnie i swawolnie.

Modelka pozuje do nich bez makijażu, w naturalnie roztrzepanych włosach oraz z – rzadko u niej widocznym – szerokim uśmiechem! Jacquemus mając na uwadze przede wszystkim wygodę, prezentuje miękkie dzianiny, lniane garnitury i koszule oraz kolorowe letnie dodatki. Letnia kampania ujmuje  przede wszystkim autentycznością oraz pozytywnym nastawieniem. Czasami to wszystko czego potrzeba!

Jacquemus At Home z modelką plus size Barbie Ferreirą

pastedGraphic.png pastedGraphic_1.png pastedGraphic_2.png

Do udziału w kampanii Jacquemus At Home zaproszona została również Barbie Ferreira, znana z popularnego serialu Euforia. Oglądając jej zdjęcia nabieramy nadziei, że uda nam się wybrać na wakacyjny wyjazd oraz doceniamy przekaz ciałopozytywności. Warto wziąć sobie do serca hasło kampanii – SO HAPPY TO SHARE WITH YOU. Pamiętajmy, że w obecnej sytuacji najważniejsze jest utrzymanie pozytywnego samopoczucia!

mat. zdjęciowy: Instagram/ @jacquemus

______________________________

MARTA PODŚCIAŃSKA