Sekrety diety oraz urodowe porady Alessandry Ambrosio - issue27.pl
 • ZDROWIE  • DIETA  • Sekrety diety oraz urodowe porady Alessandry Ambrosio

Sekrety diety oraz urodowe porady Alessandry Ambrosio

Pochodząca z Brazylii supermodelka, przez lata była powszechnie znana jako jeden z czołowych Aniołków Victoria’s Secret. Będąc ambasadorką bieliźniarskiej marki, nietylko zarabiała zawrotne kwoty,  także zgodnie z podpisanym konratktem, musiała dbać o nienaganną sylwetkę, zdrowie i urodę.

Jako modelka pracuje z najlepszymi ekspertami w tych dziedzinach, więc chętnie dzieli się wiedzą i poradami, z których w miarę możliwości może skorzystać każdy z nas. O tym, na co zwraca uwagę Alessandra Ambrosio w swojej diecie, ćwiczeniach oraz pielęgnacji, przeczytacie poniżej.

Dieta

Elementy ulubionego śniadania modelki to awokado, świeżo wyciśnięty sok z owoców, filiżanka dużej kawy oraz gotowane lub smażone jajka na oleju kokosowym.  Alessandra uwielbia także sałatki, zupy oraz ryby i mięso, ponieważ są doskonałym źródłem białka. Modelka przyznaje, że zawsze nosi ze sobą przekąski na wypadek, gdyby zgłodniała. Są to przeważnie migdały, owoc lub batonik z nasion Chia. Oprócz tego, raz dziennie pozwala sobie także na cheat snack w postaci ulubionego cupcakea.

Ćwiczenia

Jako podstawowe zajęcia, które pomagają utrzmać Ambrossio sylwetkę, modelka wskazuje pływanie i grę w siatkówę plażową. Co więcej, uwielbia chodzić na zajęcia rozciągające, takie, jak pilates. Natomiast dla relaksu wybiera jogę i medytację.

Uroda

Modelka przynaje, że w kwestii pielęgnacji stawia na prostotę.  Od czasu do czasu oczyszcza twarz eksfoliatorem i używa serum przeciwstarzeniowego z witaminą C, oraz krem BB z SPF. Oprócz tego, uwielbia balsamy do ust, które zawsze nosi w torebce. Kiedy przygotowuje się do wyjścia na czerwony dywan, zawsze pamięta o dobrym korektorze oraz idealnie podkręconych rzęsach. 

__________________

Zdjęcia: Instagram.com/alessandraambrosio/