Modowe Must Haves na wrzesień - wybory redakcji - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Modowe Must Haves na wrzesień – wybory redakcji

Modowe Must Haves na wrzesień – wybory redakcji

Wrzesień jest niezwykle istotnym miesiącem w świecie mody. Z jednej strony to czas kiedy odbywają się pokazy w ramach Tygodni Mody, a z drugiej następuje -zwykle- drastyczna wymiana garderoby. Lekkie, letnie ubrania chowamy głęboko do szafy i zastępujemy je cieplejszymi sweterkami, spodniami oraz płaszczami.

W tym roku sezon jesienno-zimowy rozpoczął się deszczowo i pochmurnie (przynajmniej w Warszawie). Pogoda zmusiła nas do tego, by szybko zreorganizować garderobę, tak, żeby ciepłe rzeczy były zawsze pod ręką. Większość z nas zapewne jeszcze nie zdążyła zrobić jesiennych zakupów, więc zanim przystąpimy do uzupełniania wirtualnych koszyków, warto przypomnieć sobie, jakie trendy będą królować w nadchodzących tygodniach.

Podczas pokazów zwiastujących trendy na sezon jesień – zima 2020/21 projektanci postawili na kartę. Pojawiła się m.in. w kolekcji Givenchy oraz Miu Miu. Oprócz tego, prym będą wieść skóra, lateks oraz sztuczne futra. Natomiast jako silny akcent kolorystyczny pojawią się pastele.  Pozostałe elementy jesiennej garderoby, to klasyka, czyli miękkie sweterki, płaszcze i trencze oraz kozaki. 

Poniżej przedstawiamy kilka rzeczy, jakie chciałybyśmy mieć w swoich szafach tej jesieni!

Ochstore.pl, 249 pln

Muuv, 389 pln

AllSaints/ Vitkac, 663 pln

Lovlisilk, 460 pln

Dollina.co, 799 pln

Reserved, 119 pln

Sine Silk, 289 pln

Odder Side, 429 pln