Kolekcja MOYE w zmysłowej, czerwonej odsłonie - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Kolekcja MOYE w zmysłowej, czerwonej odsłonie

Kolekcja MOYE w zmysłowej, czerwonej odsłonie

Ponadczasowość, funkcjonalność oraz szlachetne tkaniny – to główne cechy projektów  MOYE. Według założycielek marki, pozwalają one stworzyć idealną bazę dla minimalistycznej garderoby. Tym razem nowością w ofercie jest zmysłowa kolekcja w odcieniu czerwieni – Red Lounge.

Najnowsza kampania marki przedstawia kolekcję oversize’owch, a jednocześnie kobiecych projektów. To współczesna propozycja klasyki, która dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły sprawdzi się w każdym sezonie. Piękne w formie i prostocie projekty będą idealne na co dzień oraz na specjalne okazje, ale również posłużą jako wygodny homewear domowym zaciszu.

“Każda kolekcja pozwala nam odkryć jedwab na nowo. Według nas droga do świadomej garderoby zaczyna się od ponadczasowych projektów i naturalnych, trwałych tkanin, które pozostają niezmiennie pięknie.”

– mówią założycielki MOYE Magdalena i Melania Wyszomierskie

Obok znanych modeli nowością jest oversize’owa jedwabna koszula z głębokim, minimalistycznym dekoltem, która w połączeniu z luźnymi spodniami czy szortami stworzy elegancki komplet piżamowy lub współczesny kobiecy garnitur idealny na wieczorne wyjścia. Oprócz tego, w nowej znajdziemy długi szlafrok ze zmysłowymi bocznymi rozcięciami i funkcjonalnymi kieszeniami ukrytymi w szwach. W premierowym odcieniu czerwieni pojawiło się bestsellerowe kimono, krótka halka oraz zmysłowy komplet bielizny. W tym szlachetnym odcieniu nie zabrakło również akcesoriów do włosów oraz jedwabnej maski do spania. 

______

Zdjęcia: materiał prasowy