Makijaż w paryskim stylu - kilka przydatnych wskazówek - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • Makijaż w paryskim stylu – kilka przydatnych wskazówek

Makijaż w paryskim stylu – kilka przydatnych wskazówek

 

Jeanne Damas jest ekspertem od estetyki „mniej znaczy więcej”, którą przyjęło wiele Paryżanek. Damas znana w świecie mody z tego, że łączy ledwo widoczny makijaż ze charakterystycznymi czerwonymi ustami. Stylowa It-girl ma swoją linię ubrań oraz kosmetyków do makijażu o nazwie Rouje. Jakiś czas temu w Vogue Paris podzieliła się swoimi 5 trikami makijażowymi, które ułatwiają życie. 

1. W makijażu brwi niezastąpiony jest żel 

Jak mówi Jeanne „Lubię brwi, które pozostają naturalne. Nie podoba mi się efekt, jaki mają kredki do oczu lub tusze do rzęs. Wolę wygląd, w którym widać drobne „niedoskonałości” w brwiach. ”

2. Bez podkładu też jest dobrze

„Osobiście wybieram makijaż„ makeup -no makeup ”, ponieważ lubię piękno niewymuszone. Lubię widzieć wszystkie niedoskonałości, gołą skórę i małe luki w brwiach. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te cechy szczególne i niedoskonałości składają się na piękno, które według mnie jest zarówno urocze, jak i niepowtarzalne. Jeśli jest jakikolwiek trend w makijażu, który mi się podoba, to ten glow look .”

3.Aplikuj pomadkę palcem

„Aby uzyskać pigmentowany pout, nałóż go palcami, aby uzyskać roztopiony efekt”.

4.Róż nadaje twarzy zdrowy wygląd

„Najlepsze sztuczki, których nauczyłem się od wizażystów, to podkreślenie matowych obszarów i nałożenie niewielkiego rumieńca tuż pod oczami, to pomoże uwydatnić kości policzkowe”.

5.Cień do powiek zamień na rozświetlacz

„Podoba mi się lśniący wygląd oczu, więc po prostu nakładam odrobinę rozświetlacza lub francuski produkt, który można kupić w aptekach, zwany homeoplazminą (balsam do skóry podobny do kremu na osiem godzin Elizabeth Arden)”.