Kolejna odsłona fantazyjnej kolekcji Simone Rocha x H&M - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Kolejna odsłona fantazyjnej kolekcji Simone Rocha x H&M

Kolejna odsłona fantazyjnej kolekcji Simone Rocha x H&M

 

W kolekcji projektantki Simone Rocha, która powstała we współpracy ze szwedzką marką H&M, znajdziemy charakterystyczne dla kreatorki elementy, takie jak: tiulowe sukienki, bufiaste rękawy, czy motywy kwiatowe. Dominujące odcienie w ubraniach z tej linii, to delikatny róż, biel, czerń, czerwień. Jeśli natomiast zwrócimy uwagę na wzory, to motywem, jaki pojawia się w kolekcji jest krata.

Simone Rocha zaprojektowała również akcesoria i zadbała o ich odpowiednie zdobienie. W ofercie Simone Rocha x H&M znajdziemy zatem, buty zdobione perłami, czerwone baleriny z piórami, kolorowe tiary i opaski, kolczyki z koralików i kokardy do włosów.

W lookbooku zobaczymy nie tylko modelki. Simone Rocha x H&M promują także osoby, które są ważnymi postaciami społeczności Simone i regularnie pojawiają się na jej pokazach: Jess Maybury, Bimpe, Jan Baibook, Tess McMillan, Aramish Mangi, Jeremiah Berko Fordjour i Jethro Sapon. Autorem zdjęć jest Ben Toms, za stylizację odpowiedzialny był Robbie Spencer, wieloletni współpracownik Rochy. Stylizacje są ukłonem w stronę uwielbianego przez Simone warstwowego charakteru jej ubrań i podkreśla niezliczone sposoby łączenia i dopasowywania ubrań z kolekcji.

„Mam nadzieję, że rzeczy z tej kolekcji będą noszone i cenione przez wiele lat. Zostały one stworzone z inspiracji i pomysłów, które ukształtowały mnie i moją markę w ciągu ostatnich 10 lat. Jestem szczęśliwa i bardzo podekscytowana, widząc je zinterpretowane i wystylizowane z zupełnie nowy i inny sposób”.

– Simone Rocha

Kolekcja Simone Rocha x H&M będzie dostępna w sprzedaży od 11 marca.

____________

Zdjęcia: materiał prasowy