Hailey Bieber tworzy własną markę kosmetyczną! - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Hailey Bieber tworzy własną markę kosmetyczną!

Hailey Bieber tworzy własną markę kosmetyczną!

 

Jak podaje strona Harersbazaar.com, modelka planuje niebawem uruchomienie własnej linii kosmetycznej. Produkty sprzedawane przez celebrytkę mają pojawić się na rynku pod nazwą Rhode. Wybór jest nieprzypadkowy, ponieważ tak właśnie brzmi drugie imię Hailey. 

Zgodnie z dokumentami, do których dotarł portal TMZ w ofercie marki mają znaleźć się „produkty wellness, kosmetyki do kąpieli i pod prysznic, kremy kosmetyczne, środki do higieny osobistej, kosmetyki do makijażu, zapachy, produkty do pielęgnacji włosów i skóry”.

Hailey Bieber ostatnio przyznała, że podczas kwarantanny miała wiele czasu by zgłębić temat pielęgnacji. Jesteśmy ciekawe, kolejnych nowości na rynku kosmetycznym. Warto wspomnieć przy tej okazji, że ostatnio wśród celebrytek zapanowała moda na tworzenie marek skupionych na pielęgnacji i makijażu – w ubiegłym tygodniu odbyła się premiera produtków Priyanki Chopry. Swoje linie pielęgnacyjne uruchomiły również  m.in. Jennifer Lopez (JL Beauty) oraz Emily Ratajkowski (Loops Beauty).