Mokry kok w stylu Hailey Bieber - jak go zrobić? - issue27.pl
 • URODA  • Mokry kok w stylu Hailey Bieber – jak go zrobić?

Mokry kok w stylu Hailey Bieber – jak go zrobić?

 

Hailey Bieber to prawdziwa ikona stylu. Jej wyczucie w dziedzinie mody i urody szybko znajduje uznanie i jest chętnie powielane. Ostatnio, Hailey polubiła tak zwany Slicked-Back Bun, co możemy przetłumaczyć jako mokry kok. Trend ten stał się szalenie popularny. Sławę zawdzięcza nie tylko szykownemu wyglądowi, ale przede wszystkim uniwersalności. 

Mokry kok to idealne rozwiązanie na siłownię, szybki lunch z przyjaciółkami, czy wieczorne wyjście do teatru. Wygładzona fryzura jest idealnym dodatkiem do minimalistycznego stylu. Ponadto, jak możemy zauważyć u Hailey, ten sposób uczesania pomaga uwydatnić kości policzkowe.

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób wykonać mokry kok, to poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby wykonać tą fryzurę. 

Stylizacja włosów

Stylistka fryzur Jen Atkin, która odpowiada za czesanie Bieber, wyznała w Vogue, że aby stworzyć super gładkie upięcie,  należy połączyć dobry produkt i odpowiednią szczotkę.

1. Po umyciu nałóż odżywkę na wilgotne włosy. W przypadku włosów średnich lub grubych, zaaplikuj odrobinę maski lub odżywki, rozetrzyj ją w dłoniach, a następnie zacznij nakładać od połowy długości po końce – radzi Jen Atkin.

2.Sztuczka polega na używaniu szczotki fryzjerskiej, takiej której mężczyźni używają do czesania brody. Jest lepsza niż normalna szczotka, wykorzystanie jej pomaga uzyskać gładkie wykończenie, takie jak u Hailey.