Modelki Off-Duty w zimowych stylizacjach - issue27.pl
 • MODA  • Modelki Off-Duty w zimowych stylizacjach

Modelki Off-Duty w zimowych stylizacjach

 

W ciągu ostatnich kilku lat wygląd modelek “Off-Duty”, czyli poza wybiegiem stał się inspiracją dla wielu codziennych zestawień –  nie bez powodu. Istota tego określenia jest dokładnie taka, jak brzmi: chodzi o inspirowanie się stylem modelki, która nie jest w czasie wykonywania obowiązków zawodowych, a prezentuje się niezwykle ciekawie i gustownie.

Podczas gdy większość celebrytów – chętnie naśladowanych przez swoich obserwujących – ubiera się od stóp do głów w rzeczy z logo znanych projektantów, to wcale nie oznacza, że odwzorowanie takiej stylizacji musi kosztować majątek.  Swobodny i stylowy wygląd można osiągnąć za pomocą ubrań i dodatków, kosztujących zaledwie ułamek ceny. Możemy też skorzystać z elementów garderoby, jakie już posiadamy. Poniżej przedstawiamy kilka zimowych stylizacji modelek Off-Duty, które z łatwością można odtworzyć:

1. Przytulno-szykowny wygląd

Kto powiedział, że kapelusze nie mogą być eleganckie? Na pewno nie była to modelka Victoria’s Secret, Romee Strijd. Połącz ten dodatek z kamizelką z owczej skóry, kremowym swetrem i luźnymi spodniami, aby uzyskać swobodny, ale spójny wygląd.

2. Dopasowany dres

Melina Martin udowadnia, dlaczego pasujące do siebie dresy przeżywają swój szczyt popularności. Można je nosić ze sneakersami, jeśli wychodzimy lub z przytulnymi, puchatymi kapciami po domu. A i tak całość prezentuje się na luzie, ale stylowo.

3. Wygląd, który już posiadasz

Każdy z nas miewa te kryzysy w ponure, zimowe dni, kiedy otwierasz szafę pełną ubrań, ale nie możesz znaleźć niczego do ubrania. Wypróbuj zatem tę kombinację: czarne spodnie z prostymi nogawkami, obszerna kamizelka swetrowa, ulubione klasyczne czarne buty i długi trencz. Voila! Minimalny wysiłek, ale wygląd super stylowy.

4. Koszulka z długim rękawem + skórzane spodnie

W naszych szafach zawsze znajdzie się koszulka z długim rękawem. W połączeniu z parą spodni inspirowanych modą męską daje efekt swobodnego, fajnego wyglądu, do którego możesz się zwrócić za każdym razem, gdy wychodzisz z domu.

5. Ciepły, ale elegancki wygląd

Podkręcenie klasyki zostawiamy Hailey Bieber. Czerwona, puchowa kurtka idealnie przełamie szarość mroźnych dni zimy. Jak zwykle stylizację Hailey dopełniają detale: zaczesany do tyłu kok, złote kolczyki koła i czarne okulary przeciwsłoneczne.