8 najlepszych stron z markowymi torebkami z drugiej ręki, które warto znać - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • 8 najlepszych stron z markowymi torebkami z drugiej ręki, które warto znać

8 najlepszych stron z markowymi torebkami z drugiej ręki, które warto znać

 

Kupowanie designerskiej torebki z drugiej ręki nigdy nie było łatwiejsze. Niezależnie od tego, czy chcesz zainwestować w Hermès Birkin, czy bagietkę od Diora, internet pełen jest miejsc, gdzie możesz szukać wyjątkowych perełek.

Zakup upatrzonej lub vintage torbki jest nie tylko bardziej zrównoważonym wyborem, w taki sposób można znaleźć również rzadkie elementy historii mody, w tym jednorazowe współprace. Ten niesamowity dreszczyk emocji, gdy w końcu znajdziesz poszukiwany model torbę, jest niezwykłym uczuciem. A jeszcze lepsze jest poczucie satysfakcji, kiedy dostaniesz ją w okazyjnej cenie.

Poniżej przedstawiamy osiem najlepszych witryn z markowymi torbami z drugiej ręki, które warto znać:

Vestiaire Collective

Warto zapoznać się z szeroką gamą ukochanych i zabytkowych toreb Vestiaire Collective. Upewnij się, że ustawiłaś alerty dla wszystkich swoich ulubionych marek, abyś mogła kupić najbardziej pożądane produkty, gdy tylko pojawią się na stronie odsprzedaży.

Farfetch Pre-Owned

Po raz pierwszy uruchomiono na platformie opcję odsprzedaży w 2019 r. Farfetch Pre-Owned oferuje tak samo luksusowe zakupy w przypadku zakupu używanych toreb, jak i sytuacji swojej głównej witryny z nowymi rzeczami. Dodatkowo, jeśli posiadasz designerską torebkę, która kurzy się w szafie, to możesz ją sprzedać firmie Farfetch w zamian za kredyt sklepowy za pośrednictwem programu Second Life. 

Resellfridges

W ramach inicjatywy Project Earth, Selfridges uruchomiło w 2020 roku własną platformę odsprzedaży – Resellfridges. Oferuje szeroką gamę markowych toreb takich jak Prada, Dior, Celine i Gucci. Oprócz znanych klasyków na stronie znajdziemy również nieco bardziej niezwykłe, zabytkowe klejnoty.

Pyskaty Zamsz

Pyskaty Zamsz to miejsce, w którym można nie tylko kupić, ale również sprzedać swoje markowe ubrania, buty, akcesoria i torebki. Przed wystawieniem na stronę, każdy produkt przechodzi szczegółową weryfikację. Specjaliści w dziedzinie przykładają uwagę nie tylko do oryginalności i pochodzenia produktów ale również do ich stanu.

Chosen by

Strona oferująca luksusowe produkty w dwóch kategoriach „ready to ship”, czyli rzeczy już zweryfikowane oraz te które zostaną sprawdzone przez specjalistów. W sklepie możemy również sprzedawać swoje przedmioty.

Keep The Lebel

Keep the Label jest kolejną, polską platformą zakupową za pomocą której można bezpiecznie sprzedawać oraz kupować markowe produkty. Wszystkie widoczne na stronie ubrania i dodatki platformie przechodzą przez profesjonalną, kilkuetapową weryfikację pod względem autentyczności i na końcu otrzymują certyfikat oryginalności. Na platformie można znaleźć prawdziwe, modowe perełki. 

Bagista

Firma pojawiła się na rynku już w 2014 roku. Bagista oferuje klientom wyselekcjonowany wybór toreb używanych, od klasycznych torebek z logo Chanel, po charakterystyczne projekty Bottega Veneta. Platforma zajmująca się odsprzedażą ma również sklep stacjonarny w londyńskim Knightsbridge, co oznacza, że podczas wizyty w Londynie możesz osobiście sprawdzić jej stan magazynowy.

Azzeal

To nowe miejsce w sieci, które, oferuje cały wachlarz zakupowych rozwiązań. Po pierwsze daje możliwość kupna najbardziej znanych projektów ze świata mody, ale również wystawiania luksusowych ubrań, butów i dodatków, których już nie używamy. Co więcej, jest to platforma z obecnie najniższą prowizją na rynku, dzięki czemu sprzedaż rzeczy staje się jeszcze bardziej opłacalna. Głównym wyróżnikiem marki jest połączenie zrównoważonej mody z produktami premium.