Ucieczka w nieznane w nowej kolekcji The Odder Side - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Ucieczka w nieznane w nowej kolekcji The Odder Side

Ucieczka w nieznane w nowej kolekcji The Odder Side

 

Nowa kolekcja polskiej marki The Odder Side to marzenia o wolności i spontaniczności, której tak nam teraz brakuje. Ucieczka przed siebie, z ciepłymi promieniami słońca na twarzy, w stronę lata i pogodnych dni. Taki motyw przewodni proponują nam założycielki firmy, Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek.

„W kolekcji Spring 2021 inspirowałyśmy się tkaninami – wybierałyśmy te połyskujące, ażurowe, tłoczone, mięsiste, szlachetne. Bardzo zależało nam na zaprezentowaniu dziewczęcych sylwetek, nawiązujących niejednokrotnie do tych rodem z lat 70 i 80. Zakochałyśmy się w dzwonkowych rękawach, spektakularnych bufkach i marszczeniach – nie zapominając przy tym o naszej ulubionej długości MINI czy okazałych wycięciach na nodze. W kolekcji dominują odcienie intensywnej czerwieni i różne nasycenia błękitu.”

– mówi Justyna Przygońska

W propozycjach, które składają się na letnią kolekcję znajdziemy wiele motywów nawiązujących do tej sielskiej pory roku. Ubrania w odcieniu oceanicznego błękitu, kolory piasku oraz czysta biel. Fasony są lekkie i zwiewne, co niewątpliwie jest symbolem projektów The Odder Side.