Nowy trend - hotele tylko dla dorosłych - issue27.pl
 • PODRÓŻE  • Nowy trend – hotele tylko dla dorosłych

Nowy trend – hotele tylko dla dorosłych

 

Po miesiącach spędzonych w izolacji z przyjemnością oddajemy się wizji nadchodzących wakacji. Część z nas pragnie romantycznego wyjazdu z drugą połówką, podczas gdy inni szykują się na urlop w towarzystwie przyjaciół. Możliwości na letni wypoczynek jest naprawdę wiele, jednak ostatnio coraz silniejszy staje się trend hoteli dla dorosłych, gdzie mogą przebywać osoby wyłącznie powyżej 16 lub 18 roku życia. Takie miejsca to gwarancja spokoju i pełnego relaksu w malowniczym otoczeniu.

Hotele dla dorosłych – dla kogo? 

Wypoczynek w hotelu dla dorosłych chętnie wybierają rodzice chcący odpocząć od codzienności i swoich pociech oraz młodsze osoby preferujące wypoczynek bez otoczenia, w którym znajdują się dzieci. Hotele dedykowane dorosłym można wybrać opierając się na swoich preferencjach. W zależności od tego, czy pragniemy spędzić urlop w urokliwym i spokojnym miejscu, czy decydujemy się na miejsce pełne rozrywek. Każda z tych opcji została szczegółowo dopracowana i uwzględnia potrzeby gości. 

Gdzie szukać wyjazdów +16 

Jednym z najpewniejszych i sprawdzonych rozwiązań są biura podróży. Na przykład istniejąca od wielu lat na Polskim rynku Itaka, stworzyła ostatnio ofertę Kluby ItaKarma. Zaproponowane rozwiązanie skupia wyjątkowe hotele, dedykowane wakacjom dla dorosłych. Tym, co łączy je wszystkie to stylowe wnętrza, strefy chilloutu oraz gwarancja dobrej zabawy. Hotele wchodzące w skład tej oferty znajdują się w 3 lokalizacjach: na Krecie, Zakynthos oraz na hiszpańskiej Fuertaventurze. 

Klimat hoteli Klubu ItaKarma

Twórcy programu doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb grupy docelowej, dlatego do oferty włączone zostały miejsca wyróżniające się stylowymi wnętrzami oraz wyjątkowym przywiązaniem do detalu. Natomiast wśród atrakcji znajdziemy na przykład strefę chilloutu. Taka przestrzeń daje możliwość pełnego odpoczynku i regeneracji po miesiącach ciężkiej pracy. W przerwach między słodkim lenistwem, można skusić się na aktywnościach, pozytywnie wpływających na nastrój oraz pomagających dbać o sylwetkę, takich jak na przykład joga, aqua-gym, czy siłownia. Basenowe bary hoteli klubu ItaKarma, to miejsca pełne rozrywki, gdzie można napić się orzeźwiającego Prosecco, czy jednego z wielu kolorowych drinków znajdujących się w ofercie, wsłuchując się w przyjemne rytmy muzyki serwowanej przez Dj’a. 

We wszystkich z wymienionych destynacji, jakie znajdują się w ofercie klubów ItaKarma , czyli na Krecie, Zakynthos oraz Fuertaventurze mamy gwarancję spokojnego wypoczynku bez udziału dzieci. ItaKarma to tylko część oferty hoteli dla dorosłych dostępnych w ITACE. Sprawdź pełną ofertę.

______

Artykuł przygotowany we współpracy z biurem podróży ITAKA