Dolce &Gabbana definiuje modową sztukę w pokazie Alta Moda 2021 - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Dolce &Gabbana definiuje modową sztukę w pokazie Alta Moda 2021

Dolce &Gabbana definiuje modową sztukę w pokazie Alta Moda 2021

Pokazy Dolce &Gabbana Alta Moda zawsze są spektakularne. To niesamowite, jak modowe show pięknie splata się z elementami, które jednoznacznie kojarzą się z Włochami. Tym razem dom mody oszołomił publiczność pokazem Alta Moda na Piazzetta San Marco w Wenecji. Modelki przypłynęły na czerwony dywan – będący jednocześnie wybiegiem – gondolami. Krocząc przed zgromadzoną przy stolikach publicznością w rytmie „Czterech pór roku” Vivaldiego, prezentowały cudownie połyskujące kreacje wykonane z jedwabiu, aksamitu i kolorowych kryształów. Show osnuto magią Wenecji, gdzie wyjątkowe emocje łączą się w doskonałym dialogu między wykwintnym pięknem a ponadczasowym włoskim kunsztem krawieckim.

W oficjalnym komunikacie Domenico Dolce i Stefano Gabbana powiedzieli:

Dla nas Wenecja reprezentuje idealną harmonię przeciwieństw, które przyciągają: jest romantyczna i zmysłowa, melancholijna i radosna, racjonalna i wizjonerska, świetlista i nocna, święta i bluźniercza, ciemna i złota ”.

Pokaz podziwiało wielu celebrytów. Według Vogue pojawili się m.in. Jennifer Lopez, Sean Combs, Doja Cat, Kris Jenner, Kourtney Kardashian i Ciara. 

Pokaz możecie zobaczyć tutaj, a poniżej prezentujemy kilka ulubionych looków z pokazu.