Dolce & Gabbana na ulicach Mediolanu - nowa kampania marki - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Dolce & Gabbana na ulicach Mediolanu – nowa kampania marki

Dolce & Gabbana na ulicach Mediolanu – nowa kampania marki

 

Słynny duet włoskich projektantów Dolce & Gabbana przedstawia drugą część swojej jesienno-zimowej kolekcji w kampanii uchwyconej na ulicach stolicy mody – Mediolanu. 

Zdjęcia Branislava Simoncika wykonano w centrum miasta, między via Dante i placem Castello. Fotograf uchwycił nie tylko piękne kreacje projektantów, ale także żywe i tętniące radością emocje. Stolica Lombardii, z jej pięknem i majestatycznymi budynkami, takimi jak Castello Sforzesco jest doskonałym tłem dla sesji modowych. Kampanię zaplanowano w taki sposób, aby modelki i modele kojarzyli się ze “zwykłymi” przechodniami.

Ubrania z kolekcji AW2020 powstały ze starannie i skrupulatnie wybranych tkanin, takich jak wełna i aksamit. Propozycje mają rozmaite wzory i fasony, od garniturów w prążki, przez bluzki inspirowane bielizną, po tweedowe płaszcze i dopasowane sukienki.

„Atmosfera radości i świętowania w żywych odcieniach: stolica Lombardii, z jej pięknem i majestatycznymi budynkami, takimi jak Castello Sforzesco, staje się pustym płótnem, na którym maluje się sceny interakcji i zaangażowania”

– stwierdzają Dolce & Gabbana w komunikacie na stronie Fashiongonerouge. 

W sesji wzięły udział: Bianca Balti, Gabriella Laws, Rebekka Eriksen, Jane Kovich, Chey Carty, Lara Menezes, Kaci Beh, Samile Bermannelli, Karolina Smetek. 

 

_______

Zdjęcia: world.dolcegabbana.com