Powrót do biura - 8 stylizacji bazujących na klasycznych połączeniach - issue27.pl
 • MODA  • Powrót do biura – 8 stylizacji bazujących na klasycznych połączeniach

Powrót do biura – 8 stylizacji bazujących na klasycznych połączeniach

 

Wiele z nas pracowało w domu przez ostatnie dwa lata, jednak obecnie niektórzy pracodawcy wzywają swoich podwładnych z powrotem do biura. I chociaż pomysł codziennych dojazdów i spędzania ponad 8 godzin w boksie otoczonym innymi ludźmi może nie skłaniać do skakania z radości, istnieje co najmniej jedna niezawodna zaleta pracy w biurze: perspektywa ponownego wskoczenia w biurowe stylizacje. 

Jeśli więc zaliczasz się do grona osób, które muszą pożegnać się z rutyną pracy w domu – nie smuć się, na horyzoncie ponownie pojawia się perspektywa komponowania szykownych stylizacji. Jeśli zapomniałaś, jak to jest ubierać się do biura, to przygotowałyśmy osiem zestawień, bazujących na elementach garderoby, które z pewnością już masz w swojej szafie!

1. Dzianinowy top + skórzane spodnie

Skórzane (oraz te ze sztucznej skóry) spodnie przeżywają swoją kolejną młodość. Do służbowych stylizacji wniosą nową jakość. Zestaw je z dzianinową bluzką i tenisówkami, aby uzyskać wygląd, który jest idealny do biura, jak i wystarczająco wygodny, aby przetrwać cały dzień pracy i dojeżdżać do domu.

2.Sukienka + szpliki

Uwielbiamy nosić sukienki do biura, ponieważ są one rozwiązaniem typu „wszystko w jednym”. Są idealne kiedy raz (lub dwa razy) naciśniesz drzemkę na budziku i nie masz czasu na skoordynowanie kilku elementów garderoby podczas wybiegania za drzwi. Załóż parę szpilek, aby uzyskać kobiecy i ponadczasowy wygląd.

3.Trencz + dżinsy

Cieszymy się, że żyjemy w czasach, w których dla wielu z nas noszenie dżinsów do biura jest więcej niż w porządku. Nadaj trochę szyku do tej stylizacji za pomocą pary klasycznych mokasynów. Dojeżdżasz do pracy w chłodne dni? Trencze są zarówno praktyczne, jak i eleganckie.

4. Sweter + spódnica + mokasyny

Najwyższy czas wyciągnąć spódnice, które chowały się z tyłu szafy i przygotować się na to, że staną się podstawą garderoby biurowej. Model przed kolano można ubrać do biura w połączeniu z elementami, sprawiającymi, że całość będzie prezentować się bardziej profesjonalnie – na przykład sweter i mokasyny.