Nowość Antipodes: Krem wyrównujący koloryt skóry i przywracający blask - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Nowość Antipodes: Krem wyrównujący koloryt skóry i przywracający blask

Nowość Antipodes: Krem wyrównujący koloryt skóry i przywracający blask

Podobnie jak skrzydła motyla, skóra uzyskuje swój niepowtarzalny kolor od melaniny – ale jej zbyt duża ilość powoduje przebarwienia, nierówny koloryt skóry, plamy starcze, i matowy i bezbarwny wygląd. Nowość, Diem Vitamin C Pigment- Corecting Water Cream został wzbogacony dodatkowo autorską, formułą przeciwstarzeniowa Antipodes® Scientific Green Beauty.

Skład opracowany w celu przeciwdziałania przebawieniom, powstającymi przy procesie starzenia się skóry, czy pod wpływem czynników zewnętrznych. Innowacyjna, wegańska formuła zwiera peptydy, zawiera peptydy, które pomagają ukierunkować syntezę melaniny, zapewniając jaśniejszą, równomierną kolorystykę i młodzieńczy wygląd skóry.

Wysoce wydajne peptydy, redukujące przebarwienia

Diem wykorzystuje zestaw potężnych bioaktywnych składników prosto z natury. Wodna formuła kremu zawiera MelanostatineTM 5, wysokowydajne naturalne pochodzenie peptyd o naukowo udowodnionym działaniu, hamującym syntezę melaniny. Jest to proces odpowiedzialny za powstawanie przebarwień na skórze. Śliwka kakadu, zwierająca do 100 razy więcej witaminy C niż pomarańcze, chroni cerę przed wolnymi rodnikami i przywraca jej blask. Kwas hialuronowy, pozyskiwany z roślin, zapewnia intensywne nawilżenie. Bakuchoil, naturalna alternatywna dla retinolu działa antyoksydacyjne i pomaga w zachowaniu elastyczności skóry.

Zrównoważony rozwój

Od opakowań po formuły produktów– Antipodes® działa według zrównoważonego ekologicznego etosu, a Diem nie jest wyjątkiem. Certyfikowany przez Brytyjskie Towarzystwo Wegetariańskie (VegSoc), produkt jest pakowany w markowe, charakterystyczne szkło w aptecznym stylu, które w 100% nadaje siędo recyklingu; jak również tekturowe opakowanie zatwierdzone przez Radę Stewardship (FSC) i unikalna biodegradowalna uszczelka, wolna od plastiku.

Skład

Diem Witamina C Korygujący Pigmentowy Krem Wodny jest częścią pakietu produktów z witaminą C w Antipodes® Gama produktów rozjaśniających skórę, w tym Glow Ritual Serum z witaminą C, Gold Luminous z wyciągiem z nasion kiwi, Krem pod oczy. Najpierw nałóż 3-4 krople Glow Ritual na oczyszczoną skórę twarzy, a następnie kilka kropek Gold Luminous wklep delikatnie pod oczy. Na koniec nałóż niewielką ilość kremu Diem na twarz, szyję i dekolt.