Era czarującego blasku w kolekcji Swarovski Jesień/ Zima 2022 - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Era czarującego blasku w kolekcji Swarovski Jesień/ Zima 2022

Era czarującego blasku w kolekcji Swarovski Jesień/ Zima 2022

Kontynuując podróż rozpoczętą w 2021 roku, firma Swarovski pragnie wyrazić swoje uwielbienie dla czarującego blasku. Dlatego wraz z biżuterią wprowadzamy do oferty nową gamę produktów przeznaczonych do ozdabiania ciała i dekoracji domu, które stworzono z myślą o kryształowym stylu życia.
Punktem wyjścia dla najnowszej premiery jesień/zima 2022, urzeczywistnionej dzięki staraniom dyrektor kreatywnej Giovanny Engelbert, stało się charakterystyczne dla marki Swarovski wzornictwo, tym razem wzbogacone o nowe kształty i debiutujące na rynku nowe kategorie produktów lifestylowych, takich jak zegarki, przybory do pisania, etui na telefony, akcesoria do słuchawek i wiele innych.

Rodzina Dextera

Nawiązując do wpływów artystycznych austriackiego artysty Gustava Klimta, w tym sezonie w rodzinie Dextera zagościł blask złocenia, który emanuje ciepłą siłą oraz pięknem mechanicznych linii i inżynierii. Symbolicznie rodzina ta reprezentuje techniczny kunszt firmy Swarovski w neutralnych pod względem płci formach, które są gotowe na przyjęcie błyszczącego złota.

Nowości w pozostałych rodzinach

Nawiązując do kolekcji z poprzednich sezonów, wzbogacamy dotychczasowe główne rodziny o nowe wzory, które wnoszą do oferty świeże spojrzenie na szlify, kolory i formy.

Chroma

Odważnie ułożone kamienie stanowią śmiałą, pełną czystej ekspresji deklarację. Niczym rozszczepiona wiązka światła rodzina Chroma pozostawia wszystko wyobraźni.

Constella

Oglądanie gwiazd nigdy nie było prostsze. Kryształowe konstelacje osadzone na cienkich metalowych szynach w niespodziewanych kombinacjach, są tak delikatne jak gwiezdny pył i wprowadzają kosmos do codzienności. Na jesień/zimę, Constella łączy przezroczyste kamienie z metalem w kolorze srebra, aby nadać nowy wyraz metalicznym cudom.

Curiosa

Sztuka przekuwania „matemagicznych” struktur w zaskakujące kształty o boskich proporcjach. Misterne i złożone kształty rodziny Curiosa pobudzają wyobraźnię nowymi i zmiennymi formami.

Dextera

Prawa ręka kryształowego dziedzictwa — dzięki tym wyjątkowym wzorom unisex powstałym z połączenia metalowych elementów z precyzyjnie oszlifowanymi kryształami w oprawie brukowej (pavé) zabłyśniesz stylem przy każdej okazji.

Dulcis

Rodzina Dulcis rzuca wyzwanie ostrym kształtom swoimi miękkimi liniami, które skupiają się wokół sztuki nowoczesnej. Te ozdoby to pełne spektrum słodyczy zaklęte w nowych, zaskakujących połączeniach materiałów. To małe poduszeczki stworzone by mogły ozdabiać i by je uwielbiać.

Fluenta

Pierwsza rodzina biżuterii, która pokazuje jedno z wielu działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Fluenta została stworzona z kryształów Swarovski “reignited”, czyli niewykorzystanych zasobów kryształów, które w innym wypadku zostałyby zmarnowane. Kryształy zostałe osadzone w metalowych wstęgach również pochodzących z recyklingu, które płyną w delikatnych liniach – wszystko po to by zdobić i je podziwiać.

Gema

Najbogatszy wybór szlifów i głębokich, żywych barw to definicja tych wszechstronnych zestawów ozdób. Śmiałe nagromadzenie kryształów zmienia się w kalejdoskop pryzmatycznej radości, gotowy do noszenia. W tym sezonie Gema po raz pierwszy debiutuje w wersji z czystym kryształem.

Harmonia

Ogromne kryształy o szlifie poduszkowym w podwieszającej je oprawie tworzą iluzję unoszących się kamieni i sprawiają, że ta ekstrawagancka biżuteria emanuje harmonijną tajemniczością. Wcześniej tworzona w czystym krysztale, jesień/zima przynosi Harmonię w nowych złotych kolorach.

Hyperbola

Piękne elementy, imponujące złożonością, zainspirowane wzorami matematycznymi, wnoszą odpowiednią dozę urzekającego dramatyzmu – zarówno do projektów tak wyszukanych, jak i eleganckich. hyberbola to prawdziwe świadectwo precyzji i mistrzostwa rzemiosła. na jesień i zimę prezentuje się w czarno-białej odsłonie.

Lucent

Przyciągające uwagę elementy biżuterii wykonane w pełni z kryształu o żywych kolorach to konieczny nabytek dla śmiałych i radosnych osób, które pragną prostego stroju z  dozą czegoś extra.

Matrix

Jakby kryształ tworzył się na twoich oczach, te niezwykłe i eleganckie elementy biżuterii mają niespodziewaną płynność inspirowaną inżynierią ruchu.

Millenia

Podstawa każdej garderoby jak biały T-shirt, ta śmiała ponadczasowa biżuteria zachwyca bogactwem. By mieć i nosić ją zawsze.

Numina

Architektura spotyka się z matematyką w najlepszym możliwym wydaniu. Sercem tych kryształowych cudów są przebite kamienie jubilerskie, które stanowią swoiste równani mocy i zabawy.

Orbita

Dzięki dwustronnym, obracającym się elementom, które można zobaczyć pod każdym kątem, rodzina Orbita pozwoli Ci odkryć wszechstronność biżuterii Swarovski i nowe, skrupulatne podejście do koloru i kształtu.

Ortyx

Kryształ nabiera ostrego charakteru, dzięki kolczastym wzorom stworzonym, aby zainspirować Twojego wewnętrznego punka. Głeboko z korzeni sceny muzycznej Club Kid, ten styl projektowania widzi pryzmatyczne cięcia jako swoistą postawę tej rodziny.

Stella

Rodzina Stella sięga głęboko do austriackiego dziedzictwa marki Swarovski i czerpie inspirację z najsłynniejszych ozdób w historii Austrii: gwiazd cesarzowej Elżbiety, znanej szerzej jako Sissi. Ta rodzina oferuje prawdziwą konstelację geometrii, magii i dziedzictwa.

Z każdym kolejnym krokiem naszej ewolucji odkrywamy nowe cuda. Wszystkie one są już dostępne w sklepach stacjonarnych lub online na stronie swarovski.com

____

Treść i zdjęcia: materiał partnera

Artykuł sponsorowany