Luksusowy obiad w stylu Louis Vuitton. Marka otworzyła swoją restaurację w Saint tTopez - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • Luksusowy obiad w stylu Louis Vuitton. Marka otworzyła swoją restaurację w Saint tTopez

Luksusowy obiad w stylu Louis Vuitton. Marka otworzyła swoją restaurację w Saint tTopez

 

Tego lata Francuska Riwiera powitała kolejny szykowany lokal na swojej gastronomicznej mapie. Luksusowy dom mody Louis Vuitton otworzył swoją restaurację w filmowo pięknym Saint Tropez. Niesamowite kulinarne doznania gwarantuje współpraca z dwa wybitnymi postaciami w świecie wyrafinowanego jedzenia  – nagrodzonego gwiazdką Michelin szefa kuchni Arnauda Donckele oraz cukiernika Maxime’a Frédérica.

Ekskluzywny lokal oferuje swoim gościom wykwintne menu, opracowane przez najwybitniejszych ekspertów z branży. Odwiedzający mają możliwość skosztowania różnorodnych dań, które powstały z sezonowych składników najwyższej jakości. Dania serwowane w tej restauracji nawiązują do specjałów całego regionu, czerpiąc jednocześnie inspiracje z krajów na całym świecie.

Wnętrze LV

Wystrój restauracji nawiązuje do najnowszej kolekcji Louis Vuitton z niebiesko-białymi kafelkami prosto z nowej kolekcji kurortu „By The Pool”. Motyw pojawia się w całej przestrzeni, zdobiąc zastawę stołową i poduszki barowe, które stoją obok elementów z kolekcji Objets Nomades.