Życie pełne (intymnych) doznań - issue27.pl
 • ZDROWIE  • WELL BEING  • Życie pełne (intymnych) doznań

Życie pełne (intymnych) doznań

Materiał reklamowy

Miesiące letnie to czas, kiedy nie chcemy się ograniczać. To właśnie wtedy poszukujemy ciekawych doznań i momentów, które dostarczą nam jak największej przyjemności. To nie tylko wyjazdy, czy festiwale muzyczne, ale też seks, przy którym to od nas zależy czy poczujemy radość chwili na maksa. W maksymalnym przeżywaniu intymnych momentów pomogą najcieńsze prezerwatywy od Durex. Ich przyjemniejszy zapach nie zakłóci doznań, a wygodny, anatomiczny kształt gumki pozwoli dopasować się do każdej sytuacji. 

Podróże, koncerty, imprezy – to przykłady wakacyjnych momentów, które dają szczęście i pozwalają czuć, że żyjemy. Ale chwilą, która wywołuje to uczucie w jeszcze większym stopniu, jest seks. Letni klimat sprzyja intymnym momentom, które powinniśmy móc przeżywać w pełni. Takie uczucie powinna dawać prezerwatywa – warto więc postawić na tę, która pozwoli poczuć całą przyjemność w danej chwili.

Durex Invisible – stworzone, by czuć wszystko

Aby sprostać wymaganiom tych, którzy chcą czuć wszystko, Durex udoskonalił swoją linię Durex Invisible. Dzięki innowacyjnej formule są to najcieńsze prezerwatywy w portfolio marki. Do tego przyjemniejszy zapach oraz anatomiczny kształt Easy-on pomagają zmaksymalizować odczucia podczas zbliżenia. 

Odwiedź Pleasure Spot by Durex

Aby dodatkowo pobudzić wszystkie zmysły tego lata, Durex stworzył wyjątkową, wakacyjną przestrzeń, zwaną Pleasure Spotem. Będzie to miejsce, które dostarczy wielopłaszczyznowy experience i da przedsmak tego, co Durex rozumie poprzez „pełnię doznań”. Pleasure Spot stanie na dwa weekendy w warszawskim Lunaparku: 5-6 sierpnia oraz 12-13 sierpnia. Dla odwiedzających przewidziane są super atrakcje, o których już wkrótce Durex będzie informował na swoich kanałach w mediach społecznościowych. 

Letnie przygody są tymi, które pozostają w głowie na zawsze, dlatego należy zadbać o ich jakość. Dotyczy to zarówno koncertów, wyjazdów i spotkań z przyjaciółmi, jak i intymnych chwil. Podczas seksu warto pozwolić sobie na pełne doznania i cieszyć się przeżyciami. Bo przyjemność jest nieodłącznym elementem tej chwili, dlatego wybierzmy prezerwatywy, które pomogą nam poczuć ją w pełni.

______

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Prezerwatywy Durex. Producent: Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Limited. Upoważniony przedstawiciel: RB NL Brands B.V. Podmiot prowadzący reklamę: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.