Halloween w domu - 8 przerażająco ciekawych pomysłów - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • Halloween w domu – 8 przerażająco ciekawych pomysłów

Halloween w domu – 8 przerażająco ciekawych pomysłów

 

Halloween okazuje się być jednym z ulubionych wydarzeń wielu z nas. Niektórzy uwielbiają przebieranie się, inni wycinanie upiornych wzorów na dynii, a jeszcze inni praktykują amerykańską tradycję “cukierek albo psikus”. Bez wątpienia to dzień, który umożliwia wyrwanie się z jesiennej chandry, dlatego warto wykorzystać okazję i spędzić go ciekawie, nawet w domu!

Jeśli zastanawiasz się, jak wykorzystać okazję do zabawy bez konieczności wychodzenia, to poniżej znajdziesz 8 przerażająco ciekawych pomysłów.

1. Wydrąż dynię

Dla jednych jesienna tradycja, a dla innych halloweenowa zabawa. Rzeźbienie dyni może nie jest jednym z najbardziej przełomowych pomysłów, ale z pewnością pozostaje sprawdzoną aktywnością, która dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji. Stworzenie własnej, upiornej latarni może być wesołą rywalizacją. Zorganizuj więc z najbliższymi konkurs na najciekawszy lampion z dyni.

Inspiracja bangonstyleblog.com

2.Przekąski i desery z motywem Halloween

Halloween to świetny pretekst do delektowania się upiornymi smakołykami, które można zrobić w domowym zaciszu. Dekorowanie ciastek w kształcie duchów, czaszek, czy innych upiornych symboli to świetna zabawa! Jeśli unikasz cukru, to gwarantujemy, że warzywa i zdrowe przekąski również mogą być idealną bazą dla strasznych dekoracji. 

Inspiracja greenchildmagazine.com

3.Zorganizuj maraton strasznych filmów

Wybierz takie filmy, które pomogą Ci odtworzyć sentymentalną radość z dzieciństwa lub postaw na temat przerażający do szpiku kości. Niezależnie od tego, jaki motyw wybierzesz, przyciemnij światła, weź popcorn i przygotuj się na emocje.

https://pl.pinterest.com/pin/140806228618956/

4.Przebierz się 

Nie trzeba wychodzić na imprezę, aby się przebrać na Halloween. Skompletuj kostium (możesz wykorzystać ubrania, które masz już w szafie), zaproś przyjaciół i wspólnie zróbcie sesję zdjęciową w wymyślonych przebraniach. Możesz wykazać się kreatywnością, tworząc upiorne dekoracje i stylizacje.

Inspiracja floralsforspring.net

5.Maraton dokumentów kryminalnych

Świetna opcja dla miłośniczek dokumentów kryminalnych. Jest to alternatywa dla horrorów, jak również okazja, do tego, aby poznać niezwiązane sprawy, zagadki ciągnące się latami oraz zawiłe sprawy związane z przestępstwami. Nawet jeśli nie jesteś jeszcze fanką produkcji tego typu, być może znajdziesz temat, który cię zaintryguje. 

 

6.Koktajle z motywem Halloween

Szukasz pretekstu, aby przygotować fantazyjny koktajl w domu? Halloween jest okazją do tego, by puścić wodze wyobraźni i w gronie znajomych zorganizować wieczór koktailowy. Przygotuj dekoracje o upiornej tematyce, takie jak papierowe słomki, które urozmaicą klasyczne drinki.

Inspiracja https://pl.pinterest.com/pin/449374869084965470/

7.Wieczór przygotowywania upiornych dekoracji

Rękodzieło i wspólne wykonywanie strasznych dekoracji może być świetną zabawą! Możesz połączyć to z innymi aktywnościami, które wymieniłyśmy w powyższym artykule i sprawić, że ten wieczór będzie naprawdę magiczny. 

Inspiracja lombardandfifth.com