FASHION NEWS MODA TRENDY

Makota Swim z nową kolekcją ponadczasowych kostiumów kąpielowych

Makota Swim, to powstała w 2015 roku polska firma oferująca stroje kąpielowe utrzymane w ponadczasowym duchu basic. Prostota, idealne dopasowanie do sylwetki oraz subtelny minimalistyczny krój, to właśnie to, co znajdziemy w ofercie marki.

Wiosna-Lato 2019 w Makota Swim

Nadchodzący sezon SS 2019 inspirowany był kobiecymi atutami, piękne kształty wzbogacone nowoczesnymi detalami, utrzymane w odcieniach beżu, kości słoniowej oraz ciemnej czerwieni. Ta kolekcja to także ukłon w stronę zrównoważonego i etycznego sposobu produkcji odzieży. Jako część ruchu “slow fashion”, propozycje Makota Swim stanowią alternatywę dla sieciówek, jest to widoczne nie tylko na etapie produkcji, ale także w dobranych tekstyliach. Stroje kąpielowe wykonane zostały z z wysokiej jakości mieszanki recyklingowanych tkanin poliamidowych. Poliamid został wykonany z odzyskanych odpadów pochodzących z tworzyw sztucznych znalezionych w oceanach. Ponieważ jest poddawany recyklingowi, w niewielkim stopniu obciąża środowisko i ludzi, którzy z nim pracują.

Nowa kolekcja dostępna jest za pośrednictwem strony internetowej Makotaswim.com

Zdjęcia: materiały prasowe

(1) Comment

  1. […] Powstała w 2015 roku polska firma oferuje stroje kąpielowe utrzymane w ponadczasowym duchu basic. Projekty, jakie znajdziemy w ofercie są proste oraz idealnie dopasowane do sylwetki o minimalistycznym kroju. MAKOTA SWIM to marka działająca zgodnie z filozofią slow fashion. Oznacza to, że stroje kąpielowe wykonane zostały z z wysokiej jakości mieszanki recyklingowanych tkanin poliamidowych. Poliamid został wykonany z odzyskanych odpadów pochodzących z tworzyw sztucznych znalezionych w oceanach. Więcej informacji o marce tutaj (klik) […]

Comments are closed.