Victoria's Secret Fashion Show 2017 - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Victoria’s Secret Fashion Show 2017

Victoria’s Secret Fashion Show 2017

Każdego roku, jedna z najbardziej znanych na świecie marek bieliźnianych – Victoria’s Secret, dosłownie  uskrzydla swoje Aniołki – ambasadorki podczas specjalnie zorganizowanego, pełnego blasku i ekstrawagancji  pokazu. Wydarzenie generuje ogromne zainteresowanie mediów i ma rzesze fanów na całym świecie, jego oglądalność wynosi około 800 milionów widzów rocznie, co czyni go największym (pod względem oglądalności) w całej branży modowej. 

Co wiemy o tegorocznej edycji ?

Miejscem całego zamieszania w tym roku najprawdopodobniej będzie Shanghai. Z podanych do mediów informacji wynika, że marka chce umocnić swoją pozycję na rynku chińskim. Do tej pory w najbardziej zaludnionym na świecie kraju otwarto 26 butików. 

Dokładna data pokazu nie została jeszcze podana, póki co zakładamy, że jak co roku będzie to listopad.  

Line-up

Kilka dni temu, w Nowym Jorku odbyły się pierwsze castingi. Niedawno Victoria’s Secret podała także listę modelek, które na tą chwilę zostały wybrane do wystąpienia w pokazie, na wybiegu zobaczymy:

Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jasmine Tookes, Martha Hunt, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd, Stella Maxwell, Taylor Hill , Josephine Skriver, Georgia Fowler, Barbara Fialho, Alanna Arrington, Kate Grigorieva, Grace Bol, Maria Borges, Leomie Anderson, Herieth Paul i Vanessa Moody.

https://www.instagram.com/p/BYMPRevFTkY/?taken-by=victoriassecret

 

https://www.instagram.com/p/BRbZbm4hlI1/?taken-by=victoriassecret

https://www.instagram.com/p/BQN2SgQBqOk/?taken-by=victoriassecret