Filmy idealne na święta - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • KULTURA & SZTUKA  • Filmy idealne na święta

Filmy idealne na święta

To właśnie miłość

Vanity Fair

Hit wszechczasów! Komedia romantyczna, której akcja rozgrywa się w okresie świątecznym. W rolach głównych największe brytyjskie gwiazdy srebrenego ekranu: Hugh Grant, Alan Rickman, Colin Firth, Liam Neeson, Keira Knightley i Emma Thompson. Film opowiada o tym kogo kochają, jak są kochani, w jaki sposób poszukują miłości albo kogo nie moga nią obdarzyć. 

 

Composite

Holiday

Amerykańska produkcja, skupiająca się na dwóch bohaterkach: Iris redaktorce brytyjskiej gazety (granej przez Kate Winslet) oraz Amandzie ( w tej roli Cameron Diaz), która jest producentką zwiastunów filmowych. Obie Panie zamieniają się domami na świeta iii… Dodamy tylko, że w filmie gra Jude Law.

Cztery gwiazdki

Film to zabawna opowieść o małżeństwie, które w czasie świąt chce odwiedzić każde z czwórki swoich rozwiedzionych rodziców. Oczywiście nie obędzie się bez zabawnych perypetii, w rolach głównych Reese Witherspoon i Vince Vaughn. 

 

 

Opowieść Wigilijna

Ekranizacja książki Karola Dickensa, opowiadająca o człowieku, który został zabrany na magiczną podróż w czasie, przez trzy duchy, pomagające mu stać się lepszym człowiekiem. Opowieść wigilijna jest jedną z najczęściej ekranizowanych książek. 

Kochajmy się od święta

Co się stanie, kiedy przy jednym stole spotkają się cztery pokolenia rodziny Cooperów? Jedna z najzabawniejszych komedii, w której zobaczycie, jak niespodziewani goście mogą wywrócić rodzinne spotkanie do góry nogami.

 

Listy do M.

Niektórzy twierdzą, że film był inspirowany „To właśnie miłość”, my nie dokońca się z tym zgadzamy, jednak gwarantujemy, że produkcja jest warta uwagi, szczególnie w Święta! Jej wielkim atutem jest interesujący scenariusz i gwiazdorska obsada, w rolach głównych: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Agnieszka Dygant, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Wojciech Malajkat i Agnieszka Wagner.