Tiffany & Co otworzył restaurację, gdzie możesz naprawdę zjeść śniadanie u Tiffany’ego - issue27.pl
 • PODRÓŻE  • Tiffany & Co otworzył restaurację, gdzie możesz naprawdę zjeść śniadanie u Tiffany’ego

Tiffany & Co otworzył restaurację, gdzie możesz naprawdę zjeść śniadanie u Tiffany’ego

W pierwszej scenie Śniadania u Tiffany’ego Holly Golightly, ubrana w czarną, wieczorową suknię, perły i okulary przeciwsłoneczne zajada się croissantem popijając go kawą, w tym samym czasie ogląda sklepowe wystawy na słynnej Fifth Avenue. Jeśli poczekałaby 56 lat, weszłaby do środka i zamówiła rogalika na miejscu, ponieważ Tiffany & Co otworzył restaurację, gdzie możesz naprawdę zjeść śniadanie u Tiffany’ego! 

Śniadanie u Tiffany’ego

Tiffany&Co w Nowym Jorku niedawno uruchomił restaurację o nazwie Blue Box Cafe. Lokal znajduje się na czwartym piętrze słynnego sklepu jubilerskiego, przy Fifth Avenue. Jego otwarcie było wielkim wydarzeniem, szczególnie w social mediach, bo od teraz można zjeść prawdziwe śniadanie u Tiffany’ego. Menu zawiera wiele propozycji, idealnych na pierwszy posiłek w luksusowym otoczeniu: sałatki, przeróżne kanapki, ciasta oraz (oczywiście) amerykańskie klasyki w interpretacji Tiffany. 

Zdjęcia: Tiffany&Co

Wystrój w stylu Tiffany

Głównym motywem w aranżacji wnętrza jest oczywiście słynny odcień„Tiffany Blue”, stosowany we wszystkich sklepach marki, ale nie tylko ściany mają taką barwę. Tiffany Blue, to także krzesła, talerze i kanapy. Restauracja czynna jest w tych samych godzinach, co sklep. Dzięki temu, każdy może spełnić największe marzenie Audrey Hepburn i podczas zakupów zrobić przerwę na śniadanie u Tiffany’ego.