SENSIFINE AR
ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE RODZAJE ZACZERWIENIA SKÓRY - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • SENSIFINE AR
ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE RODZAJE ZACZERWIENIA SKÓRY

SENSIFINE AR
ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE RODZAJE ZACZERWIENIA SKÓRY

 Historia SVR sięga 1962 roku, kiedy para farmaceutów – Simone i Robert Veret otworzyli pierwsze laboratorium dermatologiczne marki. Ich ambicją było stworzenie produktów, które zapewniałyby „piękną skórę”, przy wykorzystaniu maksymalnych stężeń składników aktywnych
i zapewnieniu największej możliwej tolerancji wszystkim rodzajom skóry. W ten sposób powstały kosmetyki oparte na idealnym połączeniu delikatności i skuteczności. Logiem marki SVR został symbol kadyceusza, oddający ideologię SVR – tworzenie harmonii między pięknem
a zdrowiem. Z biegiem lat marka rozrosła się, zyskując uznanie dermatologów  w wielu państwach na całym świecie, ze względu na swoje bezkompromisowe podejście do bezpiecznej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. 

 

SENSIFINE AR

materiały prasowe


ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE RODZAJE ZACZERWIENIA SKÓRY

CERA ZACZERWIENIONA: RODZAJE  ZAAWANSOWANIA

  • RUMIEŃCE: Zaczerwienienie może pojawić się na twarzy, szyi lub dekolcie, zwykle w wyniku stresu, emocji, ostrych potraw, itp. Powodują one nagłą zmianę temperatury skóry.
  • ERYTHROSIS (TRWAŁE RUMIEŃCE): Naczynia podskórne szybko tracą elastyczność, co powoduje trwałe występowanie zaczerwienień.
  • COUPEROSIS: Zaczerwienieniu towarzyszą mocno rozszerzone naczynia krwionośne, nadające skórze kolor czerwony, a nawet fioletowawy, co z medycznego punktu widzenia określa się mianem teleangiektazji. Ten problem skórny dotyczy 15% populacji, częściej kobiet (3 kobiety na 1 mężczyznę).
  • TRĄDZIK RÓŻOWATY: Zaczerwienieniu towarzyszą krostki lub grudki, mogące przypominać trądzik pospolity. Nieleczony trądzik różowaty nasila się i prowadzi do powstania nieestetycznych, bolących zmian na twarzy i trwałego rumienia.

Rumieńce, widoczne pod skórą kruche lub pękające naczynka i skłonność do podrażnień to częste problemy osób o jasnej, delikatnej i wrażliwej skórze. Ich cera bywa nadreaktywna i na wiele czynników zewnętrznych reaguje nagłym zaczerwienieniem, wypiekami, rozgrzaniem i uczuciem palenia. Najczęściej te zmiany rumieniowe obserwujemy na policzkach, nosie, w środkowej części twarzy.
Jeśli i Ciebie to dotyczy oznacza to, że jesteś posiadaczką cery naczyniowej. Twój dyskomfort w dużej mierze spowodowany jest tym, że cera naczyniowa nie potrafi prawidłowo regulować swojej temperatury. Nadmiernie się rozgrzewa, co powoduje rozszerzanie delikatnych, włosowatych naczyń krwionośnych i ich pękanie.
Po pewnym czasie rumień pozostaje na twarzy i staje się coraz bardziej widoczny. Może mieć kolor czerwony lub sinawy. Aby do tego nie dopuścić, naukowcy
z Laboratorium SVR stworzyli pierwszą skoncentrowaną pielęgnację dermokosmetyczną z efektem termoregujacji, która zapobiega przegrzewaniu się skóry i rozszerzaniu naczyń krwionośnych. To gama SENSIFINE AR. Zapewnia ona natychmiastowe i długotrwałe złagodzenia zaczerwienienia, dzięki połączeniu składników aktywnych o wysokim stężeniu. Wszystkie substancje zostały dobrane tak, aby koić, redukować rumień i zapobiegać jego nawracaniu pod wpływem temperatury, minimalizując jednocześnie ryzyko alergii.

DWA KROKI, BY TWOJA CERA POZOSTAŁA JASNA, ŚWIEŻA I PIĘKNA

  • Unikaj czynników, które mogą powodować powstawanie rumienia: gwałtownych zmian temepratur, opalania się, napoi, które podwyższają ciśnienie krwi jak alkohol czy kawa, ostrych przypraw, stresu, wahań hormonalnych, leków, które powodują rozszerzanie naczyń krwionośnych
  • Używaj kosmetyków do cery naczyniowej, które obniżą temperaturę skóry, zapobiegną rozszerzaniu i pękaniu naczyń, ukoją cerę  i wzmocnią ją – takich jak SVR SENSIFINE AR.

SVR SENSIFINE AR: POTRÓJNY SKŁAD linii,  KTÓRY GWARANTUJE SUKces

  • Endothelyol® , w bardzo wysokiej dawce 2,5%, działa na wszystkie typy rumienia, koi zaczerwienienia i zmniejsza widoczność istniejących naczynek oraz zapobiega ich ponowej reaktywacji;
  • Ekstrakt z lukrecji (kwas glicyryzynowy) wzmacnia efekt kojący  i zapobiega aktywacji  czynników zapalnych  w skórze;
  • Czynnik termoregulujący działa jak termostat, obniżając temperatuę skóry,  chłodzą jak mentol, jednak  bez efektu drażniącego. 

Dodatkowy składnik:

  • Skwalen pochodzenia roślinnego, który zapewnia optymalne nawilżenie i jest biozgodny z tym występującym naturalnie w skórze. 

SVR Sensifine AR: Linia idealna dla największych wrażliwców:

– 0% alkoholu 

– 0% parabenów 

– 0% silikonów 

– 0% alergizujących substancji zapachowych 

– 0% olejków mineralnych 

100% dla skóry wrażliwej