Wschodzące gwiazdy wybiegów: Polskie modelki na Fashion Week AW18 - issue27.pl
 • MODA  • FASHION NEWS  • Wschodzące gwiazdy wybiegów: Polskie modelki na Fashion Week AW18

Wschodzące gwiazdy wybiegów: Polskie modelki na Fashion Week AW18

Z sezonu na sezon na światowych wybiegach możemy zobaczyć coraz więcej polskich modelek. Ich profesjonalizm i urodę doceniają nawet najwięksi projektanci angażując młode polki do swoich pokazów. Kogo i gdzie oglądaliśmy podczas ostatnich Tygodni Mody? Oto dziewczyny, które w tym sezonie podbiły wybiegi i mogą pochwalić się największą ilością pokazów. 

KAROLINA  ŁĄCZKOWSKA  – EC Management

To zdecydowanie jej sezon. Spośród polek to właśnie ona ma na swoim koncie najwięcej pokazów. Na tej długiej liście znalazły się pokazy m. in. Marni, Roberto Cavalli, Christopher Kane, Bottega Veneta oraz Ports, który Karo miała okazję zamykać.

 

MICHELLE GUTKNECHT – Uncover Models

Michelle jest na topie już od kilku sezonów. Ma za sobą pokazy największych modowych marek. W tym sezonie równie rozchwytywaną modelkę mogliśmy zobaczyć m. in. u Elie Saab, Lanvin, Michaela Korsa czy Dolce & Gabbana .

  

PAULINA FRANKOWSKA – Koya 

Odkąd bierze udział w tygodniach mody, na koniec sezonu zawsze ląduje w czołówce  “zrobionych” pokazów. Na bieżącym Fashion Week’u Paulina ma za sobą pokazy takich marek jak Dolce & Gabbana, Armani, Zimmermann, Coach czy Genny.

MAGDALENA CHACHLICA– Model Plus

To kolejna polka, która może poszczycić się dość sporą liczbą pokazów. Balmain, Armani, Dolce & Gabbana, Genny oraz The Row to tylko część z pokazowej listy modelki. 

MARIA ZAKRZEWSKA – D’vision

Ma na swoim koncie pokazy dla modowych gigantów. W tym sezonie nie mogło więc być inaczej. Modelkę oglądaliśmy na wybiegu m.in.  u Balenciagi, Niny Ricci, Lanvin oraz Dolce & Gabbana.

Autorka: Magda Kołsut