Top 5 seriali na jesienne wieczory - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • KULTURA & SZTUKA  • Top 5 seriali na jesienne wieczory

Top 5 seriali na jesienne wieczory

 

Jesień zawitała już na dobre. Coraz szybciej robi się ciemno, a wieczory i poranki stały się niesamowicie chłodne. Nadchodzi też zmiana pogody na zdecydowanie bardziej deszczową. To idealny czas na leniuchowanie pod kołdrą z ciekawym serialem. Oto nasze typy:

Dynastia

Serial na którym na pewno się zrelaksujesz. Każdy odcinek przynosi nowe kłopoty głównym bohaterom, a całość kręci się wokół Fallon, która chce otrzymać całe imperium po ojcu. Jednak na jej drodze staje macocha – Cristal. Obroni czy pogrzebie sławne nazwisko? Walka toczy się tutaj głównie o dobrą opinie a także pieniądze. Nie brakuje tutaj intryg i wątków miłosnych. 

Riverdale

Pewnie znany większości, ale nie zaszkodzi o nim wspomnieć. Akcja serialu rozpoczyna się zaginięciem młodego chłopaka. Produkcja skupia się na codziennym życiu nastolatków, których dotykają różnego rodzaju problemy. Dodatkowo zostają wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale, którą próbują rozwiązać na własną rękę. 

Ania, nie Anna

Niesamowity klimat, rewelacyjni bohaterowie i piękne sceny, to wszystko sprawia, że  przyjemnie ogląda się cały serial. W odpowiedni sposób przedstawione trudne problemy, z którymi muszą się zmagać. Prześladowanie dzieci, odrzucenie Ani, życie w sierocińcu, uprzedzenia do obcych ludzi. Klimat jest wyjątkowy i wciągający. 

Pretty Little Liars

Serial dedykowany raczej damskiej części odbiorców. Opowiada o losach pięciu przyjaciółek, które łączą wspólne sekrety i tajemnice. Czołówka sama w sobie buduje już mroczną atmosferę. Natomiast każdy odcinek wprowadza coś nowego do fabuły. Serial to fajna alternatywa dla tych, których znudziła zwykła fabuła w innych młodzieżowych ekranizacjach. Każdy z pewnością znajdzie w nim coś dla siebie. 

Friends

Serial dla każdego.  Bawił, ciekawił, wzruszał miliony fanów na całym świecie, a nigdy nie wydawał się  przeciągany na siłę. Opowiada o losach 6 przyjaciół, każde jest na swój sposób inne i oryginalne. Widują się ze sobą codziennie, kochają, bawią, przyjaźnią… a my przeżywamy ich perypetie. 

Autorka: Adrianna Czech