Modowy niezbędnik na rok 2019 - issue27.pl
 • MODA  • Modowy niezbędnik na rok 2019

Modowy niezbędnik na rok 2019

Każdy nowy sezon w świecie mody oznacza odświeżenie szafy kolejnymi propozycjami topowych marek. Zmieniające się trendy to nie tylko okazja do zakupienia całkiem nowych rzeczy, ale także do przejrzenia garderoby i tchnięcia życia w te zapomniane. 
Zanim wybierzemy się na zakupy warto sprawdzić, jakie z posiadanych ubrań będą modne w rozpoczynającym się sezonie. Pamiętajmy, że najlepszą bazą do budowania nowej stylizacji są tzw. basics, czyli ubrania proste, klasyczne jednak właśnie dzięki swojej formie pozwalające na tworzenie różnorodnych połączeń modowych. Przykładem kombinacji, dającej efekt WOW jest połączenie koloru cielistego i metalicznego. 
W 2019 roku, zapomnimy o rurkach, czy ramonesce, na rzecz luźnych jeansów oraz sztruksowej marynarki. Sprawdźcie, jakie inne klasyki będą królować w nadchodzących tygodniach. 

 

Luźne jeansy

Klasyka i ukochany element stylu modelek – rurki –  w nadchodzącym roku nadal pozostawiamy na dnie szaf i  cieszymy się trendem na luźne spodnie.

https://www.instagram.com/p/BqdGsVcAgCY/

 

Sztruksowa marynarka

Dzięki ikonom ulicznego stylu Alexie Chung i Pernille Teisbaek, sztruks powrócił do modowych łask.

Opaska w stylu Blair Waldorf

Słynna postać z serialu „Plotkara” była królową opasek, w tym sezonie dzięki pokazowi Prada S/S 19 wszystkie możemy być jak Queen B i nosić ten trend na co dzień.

 

 Wężowe buty

Do nieśmiertelnych printów w nowym roku dołączy wężowy. Podobnie jak panterka i kropki, wzór ten stał się synonimem klasyki, a ponadto doda pikanterii każdej stylizacji.

 

Rajstopy 

Nowy rok będzie tym, który sprawi że w końcu zaakceptujemy rajstopy. Co prawda każda z nas używa ich na co dzień, ale w świecie mody można było odczuć ich ostracyzm. Teraz największe blogerki m.in. Aimee Song i Chiara Ferragni lansują trend na zakładanie ich do mini sukienek i spódniczek , a wszystkie mamy odetchnęły z ulgą bo teraz i my nosimy je z przyjemnością, a one już nie muszą nas do tego zmuszać.

Autorka: Paulina Szefler