#GET THE LOOK: Zimowa garderoba Carrie Bradshaw - issue27.pl
 • MODA  • #GET THE LOOK: Zimowa garderoba Carrie Bradshaw

#GET THE LOOK: Zimowa garderoba Carrie Bradshaw

Każda z nas, pewnie choć raz marzyła by być jak Carrie Bradshaw – mieszkać w uroczym mieszkaniu na Manhattanie, posiadać garderobę pełną designerskich ubrań i dodatków oraz by jej jedynym zmartwieniem był wybór Manolo przed lunchem z przyjaciółkami. Jednak pomimo że wielu z tych rzeczy mieć nie możemy, jest coś co łączy nas z bohaterką „Seksu w Wielkim Mieście”. Mowa o zimowej garderobie, a raczej problemie związanym z jej wyborem.Carrie mieszkała w Nowym Jorku, który zimą niewiele różni się od mroźnej Polski, dlatego ikoniczna już postać i jej stroje mogą nam obecnie posłużyć za ogromne źródło inspiracji na kolejne chłodne dni i miesiące.Poniżej znajdziecie pięć starannie wyselekcjonowanych, niezbędnych zimą elementów garderoby, które idealnie wpasowują się  w obecne trendy, a których z pewnością nie powstydziłaby się sama Carrie.

  1. Kaszkiet

Na ulicach króluje od dawna, jest idealną opcją dla każdego rodzaju stylizacji oraz alternatywą dla tych z nas, które nie są fankami typowych wełnianych czapek.

2. Płaszcz ze sztucznego futra

 

Inspiracja latami 90. trwa, tym samym dając szansę płaszczom i kurtkom ze sztucznego futra, aby pozostały z nami na dłużej. Świetne na co dzień jak i na specjalne okazję, są elementem budulcowym nawet najprostszej stylizacji.

3. Pastelowy sweter

 

Pomimo, że Carrie była typowym kolorowym ptakiem i zawsze uważała, że więcej znaczy więcej, to w jej szafie znalazły się również klasyczne swetry w stonowanych pastelowych kolorach.

4.Romantyczne spódnice

 

Im bardziej elegancka spódnica, tym bardziej prawdopodobne że Carrie ubrałaby ją o 9 rano, w drodze po kawę i bajgla. Nigdy nie pozwoliłaby, aby temperatura przeszkodziła jej w ubraniu czegoś co kocha, dlatego może nie z takim rozmachem, ale wyciągnijmy letnie, romantyczne spódnice i zestawmy je z grubymi rajstopami i wysokimi kozakami, by i zimą cieszyć się modą jak Bradshaw.

5.Wysokie kozaki

 

Siła czarnych kozaków do kolana nigdy nie zmaleje, to niezbędnik szafy każdej kobiety, nadający elegancji, ale również idealnie zespalający ze sobą nawet nasze codzienne stylizacje typu „uniform”.

Autorka: Paulina Szefler