Stylowe mieszkanie Carrie Bradshaw. Jak wyglądałoby w 2024 roku? - issue27.pl
 • TRENDY  • Stylowe mieszkanie Carrie Bradshaw. Jak wyglądałoby w 2024 roku?
mieszkanie carrie brafshaw

Stylowe mieszkanie Carrie Bradshaw. Jak wyglądałoby w 2024 roku?

 

Mimo upływu czasu Carrie Bradshaw jest wciąż popularną postacią. Słynna mieszkanka Nowego Jorku jest znana z wielu rzeczy, w tym m.in. imponującej kolekcji butów, niesamowitej burzy loków oraz trafnych obserwacji dotyczących sztuki randkowania w wielkim mieście. Od czasu debitu serialu „Seks w wielkim mieście” w 1998 roku minęło sporo czasu, a bohaterka grana przez Sarah Jessicę Parker podzieliła widzów. Niektórzy uwielbiają jej styl i osobowość, podczas gdy inni krytykują jej życiowe wybory. Bez względu na to, jakie uczucia wywołuje, faktem jest, że to jedna z najbardziej ikonicznych bohaterek w historii telewizji. Od momentu premiery pierwszego odcinka upłynęło już sporo czasu, kilka sezonów oraz dwa filmy, a także reboot, wiele się zmieniło, ale jedno pozostało takie samo – niesamowite mieszkanie Carrie.

To właśnie ono stanowiło nieodłączny element serialu już od pierwszego odcinka. Zastanawiacie się, jak wyglądałoby to mieszkanie w 2024? Zerknij na nasze przewidywania:

Salon

Salon Carrie Bradshaw odpowiada jej zainteresowaniom. Jako felietonistka posiada wiele książek i magazynów poukładanych w rozmaity sposób, jednak centralnym punktem tej przestrzeni jest biurko. W 2024 roku pozostanie wierna swoim literackim instynktom łącząc je ze swoim zamiłowaniem do eklektycznego stylu. Dlatego, podobnie jak w przypadku jej strojów, w salonie pojawią się odważnie mieszanki wzorów.

kolorowy salon

biurko loberon.pl 1609 zł, lampa Sklum 99,95 zł, plakat gallerix.pl 49 zł, misa dekoracyjna Byon/ nordicnest.pl 259,75 zł

 

Kuchnia

Carrie słynie z tego, że w ogóle nie korzysta z tego pomieszczenia. O ile pamięć nas nie myli, wykorzystuje piekarnik jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Jednak gdyby urządzała mieszkanie w 2024 roku, to z pewnością najważniejsza byłaby estetyka, a nie funkcjonalność. Wybrałaby wyjątkowe elementy, które podkreślają  jej osobowość i ładnie wyglądają na kuchennym blacie, ale niekoniecznie są najbardziej praktyczne.

eklektyczna kuchnia

toster Smeg/ fabrykaform.pl 879 zł, solcznika i pieprzniczka L’Objet X Haas Brothers Fantomes/ Farfetch 2754 zł, wazon Malwina Konopacka/ porcelanowa.com 1290 zł

Sypialnia

Wyrazista tapeta za łóżkiem lub galeria kolorowych obrazów byłyby idealnym, maksymalistycznym akcentem pasującym do odważnego stylu i osobowości Carrie. Jeśli chodzi o akcesoria, to jej postać jej typem, który kolekcjonuje wszelkiego rodzaju unikalne przedmioty z historią. I oczywiście łóżko musi być wystarczająco miękkie i wygodne, aby można było na nim spędzać wiele godzin na czytaniu lub lamentowaniu nad swoim życiem miłosnym.

kolorowa sypialnia

Koc mumla.pl od 299 zł,  poduszka The Conran Shop/ luisaviaroma.com 634 zł, lampa casabianca.pl 399 zł

Garderoba

W świecie Carrie Bradshaw szafa jest najważniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu. Inni mogą uważać szafę jedynie za miejsce do przechowywania ubrań, ale dla Carrie to bardziej muzeum. Zakładamy, że w 2024 r. wyburzy jedną lub dwie ściany, aby powiększyć swoją szafę i zrobić miejsce na kolejne zakupy.