Victoria Beckham: Ikona stylu wczoraj i dziś - issue27.pl
 • MODA  • Victoria Beckham: Ikona stylu wczoraj i dziś
viki

Victoria Beckham: Ikona stylu wczoraj i dziś

 

Która z nas w latach 90’ nie chciała być częścią super girls bandu – Spice Girls. Pięć dziewczyn, pięć różnych osobowości i totalnie odmiennych styli, a wśród nich znana jako Posh Spice – Victoria Beckham. 

Od gwiazdy pop do businesswomen

Prawie 20 lat temu wygląd Victorii opierał się przede wszystkim na krótkich mini spódniczkach, eksponowaniu bielizny i make up,  w postaci strzydlatych linii eye linera na górnej powiece. Po rozpadzie zespołu Victoria zaczęła pracować nad swoim wizerunkiem. Postawiła na elegantsze, bardziej klasyczne ubrania, które sprawiły, że zaczęła prezentować się szykownie, nie tracąc kobiecości. W jej przypadku można śmiało mówić o jednej z najbardziej spektakularnych stylowych przemian wszech czasów. Z nieco kiczowatej popgwiazdy stała się odnoszącą sukcesy kobietą biznesu. Założyła własną markę odzieżową, która podbiła serca fashionistów na całym świecie. Niedawno poszła o krok dalej i uruchomiła własna linię kosmetyczną. O tym pisaliśmy tutaj [ KLIK]

 

 

Obecnie Victoria Beckham jest synonimem ogromnego sukcesu: własna firma, udane życie rodzinne i kolekcje prezentowane rokrocznie podczas Londyńskich Tygodni Mody, a także rozwijająca się firma kosmetyczna.  Stylowa Victoria stała się idolką kobiet. Jako jedna z nielicznych gwiazd lat 90. zbudowała swoją silną pozycję i nie zwalnia tempa.

 

W naszej galerii znajdziecie mały „look back” stylizacji gwiazdy, dzięki którym sami możecie ocenić jak bardzo jej wygląd ewoluował i jak ogromną metamorfozę przeszła.

Galeria