Victoria Beckham z nową marką kosmetyczną - issue27.pl
 • URODA  • MAKEUP  • Victoria Beckham z nową marką kosmetyczną

Victoria Beckham z nową marką kosmetyczną

 

Ikona stylu, businesswoman stojąca na czele modowego imperium- Victoria Beckham podjęła współpracę z Estée Lauder, której efektem jest nowa marka kosmetyczna.

 

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/B2Z1Qp7HCTe/”]

Jeśli cofniemy się w czasie do 2016 roku, przypomnimy sobie, że współpraca Posh Spice i kosmetycznego giganta Estée Lauder miała już miejsce. Wtedy kapsułowa linia stworzona przez Victorię wyprzedała się w zaledwie kilka godzin. Rok później, do sprzedaży trafiło kolejne 30 produktów. W tym roku podczas live’u na Facebooku z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wyznała, że pracuje nad własną marką kosmetyczną.

-Obecnie jestem w trakcie tworzenia własnego koloru, własnej linii kremów do pielęgnacji skóry i perfum.

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/B0ic8bqn111/”]

Na początku lipca, Victoria dodatkowo podgrzała atmosferę na swoim Instagramie, wrzucając zdjęcie z laboratorium oznaczone hashtagiem #VictoriaBeckhamBeauty. W trakcie tworzenia kolekcji beauty współpracowała z najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, w tym np. fryzjerem James Pecis oraz makijażystka  Wendy Rowe.

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/B2cWIktHk0r/”]

W ofercie znajdziemy kolorowe kosmetyki: paletki cieni oraz kredki. Na stronie widać także, że oferta będzie zawierać kosmetyki pielęgnacyjne oraz do makijażu ust(obecnie niedostępne).

Premiera kolekcji miała miejsce 14.09.2019. Produkty dostępne są na stronie: https://www.victoriabeckhambeauty.com/

[contentcards url=”https://www.instagram.com/p/B2bNgC3H4e4/”]


Sorry, the comment form is closed at this time.