Poczuj się jak w domu - najlepszy poradnik do aranżacji wnętrz Fridy Ramstedt - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • KULTURA & SZTUKA  • Poczuj się jak w domu – najlepszy poradnik do aranżacji wnętrz Fridy Ramstedt

Poczuj się jak w domu – najlepszy poradnik do aranżacji wnętrz Fridy Ramstedt

Tematyka aranżacji osiąga ostatnio szczyt popularności, wiele osób postanawia stworzyć we własnym domu swój własny przytulny kącik, który będzie jedyny i unikalny. Jednak, aby przestrzeń prezentowała się stylowo i ze smakiem nie wystarczy kopiowanie pomysłów z Pinterest. W świetle dziennym i bez filtrów ze zdjęć okazuje się, że kolorystyka znacznie różni się od tej z fotografii inspiracyjnych, a wybrane przez nas elementy niekoniecznie do siebie pasują.

Co zrobić, aby wnętrze było harmonijne i spójne? Tutaj z pomocą przychodzi szwedzka guru designu – Frida Ramstedt. Blogerka, specjalistka w kwestii urządzania przestrzeni, autorka międzynarodowego bestsellera ” Poczuj się jak w domu. Projektowanie i stylizacja wnętrz dla każdego‘, pokazuje w swojej książce, co tak naprawdę sprawia, że wnętrze jest przytulne. Wskazuje także sposoby na to, jak urządzić je z gustem i dzięki temu oddać twoją osobowość.

Z genialną prostotą wyjaśnia podstawowe reguły projektowania i stylizacji, dzięki którym samodzielnie zaaranżujesz mieszkanie, nie inwestując w remont. Bo najlepiej zaprojektowane wnętrze to takie, w którym… czujesz się jak w domu.

Dzięki tej książce:

-zastosujesz kluczowe reguły projektowania, niezależne od trendów, metrażu czy budżetu

-nauczysz się odpowiednio wykorzystywać przestrzeń, światło, kolory, proporcje oraz bawić się elementami wystroju, które już masz

-dowiesz się, jak wykreować wnętrze, które pokochasz.

 

Zostań projektantem własnego domu i poznaj tajniki pracy stylistów. Książka dostępna w Polsce już od 11 marca!