Służbowa garderoba - wysoka jakość z polską metką - issue27.pl
 • MODA  • Służbowa garderoba – wysoka jakość z polską metką

Służbowa garderoba – wysoka jakość z polską metką

Każda z nas w swoim życiu zawodowym mierzy się z problemem dobrania odpowiedniej garderoby. Chociaż wiele firm odchodzi od trzymania się sztywnych zasad korporacyjnego dresscodu, to zdarzają się sytuacje, w które wymagają profesjonalnego ubioru. Dlatego warto mieć w szafie ubrania nie tylko o  klasycznych i ponadczasowych krojach, ale także wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości. Oferta wielu polskich marek  spełnia kryteria służbowej garderoby.  Jeśli zastanawiacie się gdzie najlepiej szukać, to przejrzyjcie naszą listę:

LINE

Ubrania z metką LINE zostały wykonane przez lokalnych twórców oraz wyprodukowano je z najwyższej jakości materiałów. Projekty marki są skrojone pod linię kobiecego ciała, w taki sposób, aby można je było ze sobą łączyć.

ELEMENTY WEAR

Większość z propozycji z oferty powstaje w Warszawie. Marka dba o transparentność i dzieli się z klientami informacjami o tym, ile faktycznie kosztuje wyprodukowanie poszczególnych części garderoby.

LE BRAND

Marka założona przez Paulinę Pyszkiewicz w 2014 roku. Jej głównym celem jest tworzenie ubrań funkcjonalnych i praktycznych, które mogą być bazą do konstruowania uniwersalnych stylizacji.

VICHER

Propozycje Vicher to połączenie artystycznej bohemy, naturalnej nonszalancji oraz codziennego, miejskiego szyku. Właścicielkami i zarazem projektantkami są siostry Inez oraz Kasia. Stawiają na wygodne i praktyczne sylwetki oraz wykorzystanie możliwości, jakie daje tradycyjne rzemiosło.

TOVA

Ubrania TOVA tworzone są zgodne z panującymi trendami, jednak zachowują ponadczasowy charakter. W ofercie z powodzeniem można znaleźć propozycje, których każda kobieta będzie czuła się swobodnie i szykownie.

NAGO

Uniwersalność, prosty krój oraz czysty proces produkcji to nieodłączne elementy ubrań NAGO. Minimalistyczny charakter marki stanowi doskonałą bazę do stworzenia kapsułowej garderoby.