Co robić w domu? Kilka pomysłów na to, jak zabić nudę - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • Co robić w domu? Kilka pomysłów na to, jak zabić nudę

Co robić w domu? Kilka pomysłów na to, jak zabić nudę

Obecna sytuacja wymaga tego, aby najbliższe dni spędzić w domu. Wiemy, że nie jest to jakaś katastroficzna wizja, jednak po kilku dniach bez wychodzenia ograniczając kontakty z innymi ludźmi może dopaść nas nuda. Dlatego, nasza redakcja wyciąga do Was pomocną dłoń, w myśl akcji #zostańwdomu postanowiłyśmy zrobić listę aktywności, które urozmaicą ten czas.

Trening

Ćwiczenia wykonywane w domu, to dobry sposób na utrzymanie formy w obecnej sytuacji, rozruszać się i uniknąć nadprogramowych kilogramów. W tej koncepcji można posilić się aplikacjami KLIK lub filmikami na Youtube KLIK.

Książki

Statystyki czytelnictwa w Polsce są zatrważająco niskie. Jeśli na codzień brakuje wam czasu na lektury, to warto wykorzystać obecną sytuację i sięgnąć po książkę. Tutaj znajdziecie najfajniejsze pozycje dotyczące mody KLIK.

Filmy i seriale

Internet oferuje niemalże nieograniczone możliwości w kwestii wyboru filmu lub serialu do obejrzenia. Zwykle brakuje czasu na obejrzenie wszystkich interesujących pozycji. Czas najwyższy po nie sięgnąć! Redakcja issue27.pl systematycznie tworzy listy najciekawszych tytułów. Nasze wybory znajdziecie tutaj KLIK.

Domowe porządki

Wielkimi krokami nadchodzi wiosna. Warto zatem przejrzeć garderobę pod kątem lżejszych ubrań. Zalecamy także sprawdzenie, czy trendy w nadchodzącym sezonie SS 2020 przypadkiem nie znajdują się już w waszej szafie.

Puzzle i gry planszowe

Przymusowe siedzenie w domu, to dobra okazja do tego, by zrobić detoks od komputera, telefonu czy telewizji. W celu można wykorzystać na przykład puzzle oraz gry planszowe.