W nadziei na lepsze jutro – letnia kolekcja z przesłaniem, od polskiej marki Louie Loungewear - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • W nadziei na lepsze jutro – letnia kolekcja z przesłaniem, od polskiej marki Louie Loungewear

W nadziei na lepsze jutro – letnia kolekcja z przesłaniem, od polskiej marki Louie Loungewear

Obecna sytuacja przerasta naprawdę wiele osób. Na każdym kroku towarzyszy nam ciągły niepokój o siebie oraz bliskich. Jednak wydaje się, że wraz z nadejściem wiosny, wszystko idzie w dobrym kierunku. Taką samą nadzieje wzbudza w nas widok kampanii młodej, polskiej marki Louie Loungewear – Hope. Estetyczne, ciepłe tło, wygodne ubrania i promienie słońca rozświetlają nasze serca od wewnątrz. Pokazują tym samym obecną, domową rzeczywistość w weselszych barwach. Każdego dnia mamy ochotę żyć lepiej, wygodniej i w zgodzie ze sobą oraz naturą. Ważne, by bez względu na okoliczności wykorzystywać sto procent potencjału i radości życia. Przykładowo, Louie zorganizowało letnią sesji w domowym ogrodzie. To wspaniałe, gdy sposób organizacji kolekcji inspiruje równie mocno co głoszony przez nią przekaz. Kampania z przesłaniem – Hope – przesyła dużo energii i namawia do pozytywnego myślenia. Codziennie angażujemy się we wspieranie polskich marek. Niezwykle nas cieszy otrzymanie wiadomości zwrotnej! Polska marka Louie Loungewear okazuje nam swoje wsparcie zarówno w czasie pandemii jak i przy powrocie do normalności. Jej pozytywny przekaz, piękna pogoda oraz codzienny komfort dnia rozbudzają nadzieję na nowe, lepsze jutro!

page1image1821312 page1image1821088 page1image1793312

Uniwersalne projekty

Wygodne dresy były niezbędne podczas kwarantanny, jednak w ostatnim czasie, trochę już nam się znudziły. Najwyższa pora sięgnąć po zestawy bardziej uniwersalne i ponadczasowe. Klasyczne propozycję od Louie są idealne na czas spędzony w domu, spacer, randkę, przyjęcie, rower czy wakacyjne wycieczki. Marka zachęca do celebrowania każdegodnia. Beztrosko spaceruj po świeżym powietrzu w wygodnych szortach lub lekkich spodniach z falbaną. Wygrzej się w pierwszych promieniach słońca w odsłaniającym ramiona wiązanym topie. Być może zdjęcia z kampanii Hope zainspirowały Cię do wypicia kawy w ogrodzie? Rozkoszuj się nią w pięknym, jasnym szlafroku z domieszką jedwabiu.

Wygodne materiały i klasyczne barwy

Podczas, gdy my możemy zabawić się stylizacją, Louie zapewni komfort, doskonałe, piękne wykonanie i materiały przyjazne środowisku. Zrównoważona produkcja ubrań z kolekcji Hope, wykorzystała len, bawełnę, tencel oraz delikatny batyst. W ubraniach znajdziemy również domieszki jedwabiu oraz najwyższej jakości włoską wiskozę. Wśród nowości są projekty przewiewne i wykonane z delikatnych, miękkich tkanin. W kolekcji Louie Loungewear kolorystycznie przeważają sprawdzone, neutralne barwy. Są nimi czerń, biel, beż oraz delikatny, kobiecy róż przypominający… truskawkowe lody! Mamy nadzieję, że narobiliśmy Wam apetytu na życie oraz wyjątkowe projekty od Louie.

_________________________

MARTA PODŚCIAŃSKA