Żywe kolory i sztuka, czyli jak mieszka Kylie Jenner - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • Żywe kolory i sztuka, czyli jak mieszka Kylie Jenner

Żywe kolory i sztuka, czyli jak mieszka Kylie Jenner

Makijażowa guru Kylie Jenner delektuje się słodkim smakiem sukcesu w olśniewającym domu, wypełnionym żywymi kolorami i młodzieńczą energią.  Jakiś czas temu na łamach Vogue Living pojawiły się ujęcia rezydencji najmłodszej Kardashianki. 

Większość ludzi będąc w jej wieku po prostu studiuje lub odbywa staż, Kylie Jenner nie ma na to czasu. Jest niezwykle popularną kobietą biznesu, gwiazdą telewizji reality i najmłodszą członkinią klanu Jenner / Kardashian. Absorbuje ją kierowanie imperium kosmetycznym o wartości około 1 miliarda dolarów. Ma również ponad 124 miliony obserwujących na Instagramie, a pojedynczy post z 2018 roku przedstawiający jej córkę, Stormi Webster, zdobył ponad 18 milionów polubień. Bez sprzecznie Kylie jest kobietą sukcesu, a świadectwem tego, jest jej okazała posiadłość. We wnętrzach jej domu jest sporo artystycznych inspiracji w stylu Pop-Art, zaczerpniętych z twórczości m.in. Andiego Warhola. Króluje tam także świeży pudrowy róż,  a także aksamitnych mebli, takich jak kanapy czy fotele.  

Dom zaprojektował Martyn Lawrence Bullard, projektant z Los Angeles.  Rezydencja znajduje się na przedmieściach Miasta Aniołów, w Hidden Hills, w pobliżu domów rodzeństwa Kylie i ich matki, Kris Jenner.

________________________

Zdjęcia: Vogue Living