Stroje kąpielowe oraz dodatki wyprodukowane w zrównoważony sposób - issue27.pl
 • MODA  • Stroje kąpielowe oraz dodatki wyprodukowane w zrównoważony sposób

Stroje kąpielowe oraz dodatki wyprodukowane w zrównoważony sposób

W tym roku wakacje spędzamy dość nietypowo, plany na dalekie podróże zostały odwołane i musimy cieszyć się urokami naszego kraju. Jednak wyjazd nad polskie morze również zasługuje na dobre przygotowanie. Fast fashion cieszy się coraz mniejszym zainteresowaniem, dlatego wybierając plażowe dodatki szukamy ekologicznych i zrównoważonych rozwiązań. W redakcyjnych propozycjach znajdziecie zarówno produkty polskie, jak i zagraniczne. 

Coś na głowę– kapelusz z bawełny organicznej NAGO 

NAGO jest jedną z najbardziej wyróżniających się marek ekologicznych w Polsce. Ich ubrania są ponadczasowe i uniwersalne. Czarny kapelusz z dużym rondem i wiązaniem jest idealnym wyborem, ponieważ to klasyka w unikatowym wydaniu. Dodatkowo chroni przed  szkodliwym działaniem promieniowania UV i jest wyprodukowany z bawełny organicznej. Zdecydowanie spełnia wszystkie nasze wymagania!

Prosto z oceanu– stroje kąpielowe PAPER LONDON

Każdy strój kąpielowy od PAPER LONDON jest stworzony z przetworzonych sieci rybackich i odpadów znajdujących się na dnie oceanu. Zrównoważoną kolekcję kochamy przede wszystkim za ciekawe połączenia kolorystyczne. Dodatkowo materiał zapewnia ochronę przed promieniami UV, porównywalną do kremu z filtrem SPF50.  

 

Dla minimalistek– stroje kąpielowe Undress Code

Undress Code powstało w 2016 roku, z miłości do bielizny. Ich projekty pokochał cały świat. Przyszedł czas na debiutancką linię kostiumów kąpielowych. Składa się ona z dwóch kapsułowych kolekcji, a pojedyncze produkty można dowolnie łączyć w pary. Każdy model został uszyty z lycry pochodzącej z recyklingu. To co jest równie ważne, to fakt, że nadadzą się dla kobiet o różnorodnych sylwetkach.   

Postaw na print– stroje kąpielowe Reformation

Marka Reformation na pewno jest dobrze znana wszystkim dziewczynom, które cenią sobie romantyczne i eleganckie ubrania. W tym sezonie warto sprawdzić nie tylko kwiecistą sukienkę na wieczorną randkę, ale też to co przygotowali specjalnie do odpoczywania na leżaku.  Reformation używa włókna nylonowego wykonanego z odpadów, takich jak sieci rybackie.

_______________

Autorka: Wiktoria Kazimierczuk