Dieta i trening modelki – Elsa Hosk - issue27.pl
 • ZDROWIE  • FIGURA  • Dieta i trening modelki – Elsa Hosk

Dieta i trening modelki – Elsa Hosk

Szwedzka modelka Elsa Hosk zdobyła popularność, dzięki roli aniołka Victoria’s Secret. Jednak praca dla kultowej marki bieliźnianej to nie jedyne jej zawodowe osiągniecie. W ciągu kilku lat swojej kariery pojawiła się na wybiegach i w kampaniach Dior, Dolce & Gabbana, Free People, Ungaro, H&M, Anna Sui, Lilly Pulitzer, czy chociażby Guess. Mająca 31 lat gwiazda świata mody, przyznaje, że swój sukces zawdzięcza zdrowej diecie oraz regularnym treningom. Jakiś czas temu, w wywiadzie dla amerykańskiego portalu Style Caster oraz Elle wyznała na czym dokładnie opiera się jej jadłospis oraz w jaki sposób wygląda jej rutyna treningowa. Ciekawi? To zapraszam do lektury!

Dieta

Hosk przyznaje, że nie przestrzega żadnych szczegółowych zasad dotyczących tego, co powinna jeść, a czego nie. „Każdego roku dowiaduję się więcej o tym, co jest dla mnie dobre, a co nie. Myślę, że tak naprawdę chodzi o równowagę” – wyjaśnia modelka. „Staram się trzymać z dala od przetworzonej żywności i jeść ekologiczne z dużą ilością warzyw oraz odżywczych pokarmów!” – dodaje. Lubi jajka z bekonem, sałatkę Caprese oraz zielone soki i koktajle.

Fitness

Elsa Hosk przyznaje, że ostatnio zaczęła stosować alternatywną formę cardio. „Trenowałam z Megan Roup, która tańczy cardio. Jest wiele tonujących ruchów dla pośladków, nóg i ramion. To naprawdę świetna zabawa” – mówi modelka.

Jeśli chodzi o częstotliwość ćwiczeń, to Hosk spędza każdy dzień na siłowni, jeśli jest przed pokazem. „Biorę wolny dzień, kiedy czuje, że moje ciało jest wyczerpane, ale tak naprawdę staram się kontynuować pracę sześć, siedem razy w tygodniu, tuż przed pokazem” – dodaje. Woli też ćwiczenia masy ciała niż z ciężarami. Oprócz tego, do jej ulubionych treningów należą boks oraz koszykówka.

[contentcards url=”https://youtu.be/CfAoeK1AF8M”]