Czarno-biała historia w nowej kampanii MOYE - Organza Edit - issue27.pl
 • MODA  • EDITORIAL  • Czarno-biała historia w nowej kampanii MOYE – Organza Edit

Czarno-biała historia w nowej kampanii MOYE – Organza Edit

Nowa kampania to kombinacja dwóch rodzajów wysokiej jakości tkanin ze 100% naturalnego jedwabiu – półprzeźroczystej organzy i świetlistej satyny. Założycielki MOYE, siostry Magdalena i Melania w nowej odsłonie połączyły charakterystyczny dla marki minimalizm z kobiecą subtelnością. Kolekcja składa się z ponadczasowych modeli utrzymanych w odcieniu klasycznej czerni.

– Postanowiłyśmy zaprezentować całkowicie nową odsłonę jedwabiu. Do charakterystycznej dla MOYE szlachetnej włoskiej satyny dołączyła transparentna i zwiewna organza jedwabna. To zestawienie lekkiej zmysłowości z umiarem i prostotą formy.

MOYE proponuje idealne bazy garderoby: klasyczną  jedwabną halkę o długości mini i midi, którą wyróżnia dekolt typu „woda” i głębokie wycięcie na plecach. Cięte ze skosu sukienki otulają ciało i podkreślają kobiecą sylwetkę. W kolekcji znalazła się organzowa koszula w wersji oversize oraz zmysłowy, transparenty peniuar o długości midi. Organza Edit to także nowe komplety bielizny, zarówno te minimalistyczne, jaki i zdobione subtelną falbaną. MOYE prezentuje również alternatywę dla klasycznych akcesoriów – organzową gumkę do włosów w wersji giant oraz scrunchie na koczek, które stanowią dopełnienie całości.

Kolekcja została utrzymana w duchu uniwersalności. Dzięki wysokiej jakości wykonania i dbałości o szczegóły piękne w formie i prostocie projekty będą idealne podczas letnich wieczorów w mieście, jak i w zaciszu domowym. Nieprzerwanie wszystkie modele MOYE szyte są w lokalnej szwalni w Polsce ze szlachetnego jedwabiu z włoskich manufaktur w regionie Como a same projekty powstają w siedzibie marki na warszawskim Powiślu.

Twarzą kampanii została eteryczna Maria Konieczna (Gaga Models), uchwycona w obiektywie Łukasza Kusia. Czarno-białe zdjęcia podkreślają współczesny charakter kolekcji i specyfikę obu szlachetnych tkanin. Ich niezwykłym tłem stała się pałacowa przestrzeń otaczającą Muzeum Fryderyka Chopina skontrastowana z nowoczesną architekturą warszawskiego Powiśla. 

Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym www.moyestore.com oraz w warszawskim showroomie MOYE przy ulicy Okólnik 9A/11.

 

 

 

 

________________

Zdjęcia i treść – materiał prasowy