TOP5 najdroższych kosmetyków na świecie - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • TOP5 najdroższych kosmetyków na świecie

TOP5 najdroższych kosmetyków na świecie

Eliksiry Haute couture, 5-gwiazdkowe formuły nadające ekskluzywności pielęgnacji skóry… Jakie są sekrety tych drogich i luksusowych produktów kosmetycznych? Odkrywamy tajemnicę 5 najbardziej wyjątkowych kosmetyków, które można znaleźć na łazienkowych półkach najbogatszych ludzi na świecie:

1.Krem intensywnie regenerujący, La Crème de la Mer

Ten ultra-luksusowy zabieg na skórę oparty jest na formule Miracle Broth ™, skomponowanej przez La Crème de la Mer. Zawiera miks składników aktywnych, w tym wyciąg z wodorostów morskich, bogactwo składników odżywczych oraz komponenty pochodzenia naturalnego . Ten kosmetyk zwiększa zdolność regeneracji komórek skóry oraz gwarantuje intensywne nawilżenie. Dzięki obietnicy wygładzenia rysów już po pierwszej aplikacji, produkt pozostawia skórę ukojoną i odmłodzoną.

2.Platinum Rare Cellular Night Elixir, La Prairie

Produkt pojawił się dzięki pracy zespołu zajmującego się dziedziną regeneracji oraz terapii komórkowej, czuwał nad nim dr. Paula Niehans. Kosmetyk jest zgodny z badaniami naukowymi marki i zawiera kilka właściwości: odżywianie, oddychanie, detoksykacja i odporność. Ten cenny eliksir wspomaga proces detoksykacji, ożywia zaniedbaną cerę i poprawia elastyczność skóry, zapewniając młodzieńczy wygląd skóry tuż po przebudzeniu.

3. Orchidée Impériale Black, Guerlain

Intensywna kuracja przeciwstarzeniowa Guerlain, zapakowana jest w  cztery luksusowe ampułki. To regenerujące serum na początku wzmacnia strukturę skóry, likwiduje zmarszczki i wygładza skórę. W drugim tygodniu stosowania cera staje się jednolita i rozjaśniona, a po zabiegu wydziela lekki zapach orchidei. Po zakończeniu czterotygodniowej cera pozostaje znacznie ujędrniona.

4. N°5, Chanel

Ujawniony publicznie w 1921 roku, ten legendarny zapach jest bez wątpienia najsłynniejszym perfumem na świecie. Kompozycja wywodzi się od koncepcji samej Gabrielle Chanel.  Inspirowana jest rzadkością i siłą, „perfumy kobiety, oddające kobiecą esencję”. W wersji 900 ml N ° 5 wyróżnia się jako bardzo pożądany produkt, który dostają w swoje ręce tylko zdeterminowani kolekcjonerzy. Produkowana tylko na zamówienie, fasetowana szklana butelka zawiera cenne nuty neroli i jaśminu z Grasse, szczelnie zamknięte przy pomocy ręcznie wykonanej baudruche.

5. LUNAR 28 Anti-aging and lightening treatment, 111 Skin

Marka 111 Skin czerpie inspiracje z cyklu księżycowego, tworząc innowacyjny zabieg LUNAR 28. Intensywny rytuał pielęgnacyjny, który trwa 28 dni, w tym czasie skóra odzyskuje blask. W pierwszej fazie, serum enzymatyczne koryguje teksturę skóry właściwej. Drugi tydzień należy rozpocząć od serum rozjaśniającego, aby zainicjować proces wzbogacania skóry o rozjaśniające właściwości, zwalczające przebarwienia i minimalizujące pory. W trzecim tygodniu twarz otrzymuje codzienną dawkę intensywnego serum rozjaśniającego. Ostatnia faza upływa pod znakiem regeneracji i ochrony. Uszczelniają one kurację zastosowaną w poprzednich tygodniach, broniąc naskórek przed przyszłymi problemami skórnymi podczas nadchodzących faz księżyca.