Kosmetyki Evolve Organic Beauty dostępne w Polsce! - issue27.pl
 • URODA  • BEAUTY NEWS  • Kosmetyki Evolve Organic Beauty dostępne w Polsce!

Kosmetyki Evolve Organic Beauty dostępne w Polsce!

Angielska marka Evolve Organic Beauty tworzy kosmetyki bazujące na wyselekcjonowanych naturalnych i organicznych składnikach kosmetycznych, całość zamknięta jest w recyklingowanych buteleczkach i słoikach. Założycielka firmy – Laura, wierzy, że to jest czas na ewolucję piękna, a społeczeństwo pragnie naturalnych substancji zamiast syntetycznych.

Proces produkcji kosmetyków odbywa się ręcznie, w małych partiach, aby zapewnić świeżość olejów, maseł i ekstraktów wykorzystywanych w tym celu.

Ostatnio, do portfolio marki dołączyły dwie wyjątkowe nowości:

Evolve Organic Beauty – Bio-Retinol + C Booster

Olejowe serum antyoksydacyjne do twarzy. Zawiera tetraizopalmitynian askorbylu, czyli stabilną formę witaminy C o działaniu antyoksydacyjnym oraz bakuchiol znany jako “bio-retinol”, który normalizuje ilość wydzielanego sebum i zapobiega trądzikowi. Obecny olej z owoców rokitnika odżywia, a olej z dzikiej róży regeneruje skórę. 

Evolve Organic Beauty – Bio-Retinol Gold Mask

Bogata maska, która sprawdzi się na każdym typie cery. Jej podstawowymi składnikami są glinka oraz oleje słonecznikowy i ze słodkich migdałów, których połączenie zapewnia oczyszczenie bez wysuszenia i uczucia ściągnięcia. Obecny ekstrakt z uczepu owłosionego, znany jako źródło “bio-retinolu”, wspomaga odnowę skóry i działa przeciwstarzeniowo. Produkt w 100% naturalny.

Produkty  brytyjskiej marki Evolve Organic Beauty  są dostępne w Polsce wyłącznie na stronie w Cosibella.pl.