Co ubrać na kameralną Wigilię? - issue27.pl
 • MODA  • Co ubrać na kameralną Wigilię?

Co ubrać na kameralną Wigilię?

 

Tegoroczna Wigilia w wielu przypadkach będzie trochę nietypowa. Spędzimy ją w kameralnym gronie, często bez udziału naszych bliskich. Jednak, taki obrót spraw nie może zepsuć nam tego wspaniałego czasu, jakim są Święta. Roztaczający się ciepły i wesoły klimat wprawia w dobry nastrój nie pozwalając zapomnieć o magicznej mocy tego czasu. Niezależnie od tego, z kim spędzimy ten wieczór, z partnerem, wpółlooatorami, czy rodzicami, warto oderwać się od przygnębiającej rzeczywistości oraz zadbać nie tylko o pyszne potrawy, piękne dekoracje, ale także odpowiedni na ten czas ubiór.

Jakie ubrania wybrać?

Dobierając kreację na wigilijną kreację warto postawić na wygodny look, który będzie prezentował się szykownie. W tym wypadku można sięgnąć do kolekcji lounge wear, wybrać sweter o eleganckiej i romantycznej formie lub stylową sukienkę o luźniejszym fasonie.  Możliwości jest wiele, dlatego ważne jest, aby nie zapomnieć o tym, żeby wybrany strój zapewnił komfort i nie krępował ruchów.

Dodatki

Proste wybory ubraniowe można zestawić z modną w tym sezonie wyrazistą biżuterią, np. w postaci łańcucha. Świetnie prezentuje się na szyi, nadgarstku, a nawet na kolczykach. Jako, że jednym z wiodących, świątecznych odcieni jest złoto, to sugeruję postawić na ten kolor biżuterii. Jego ciepłe tony idealnie wpasuję się w rodzinny klimat świąt.

Poniżej znajdziecie kilka inspiracji stylizacyjnych oraz rzeczy, które sprawdzą się podczas tegorocznej Wigilii:

Inspiracje:

@shnordic

@leoniehanne

@jolielot

@_jessicaskye

Gdzie szukać perełek na Wigilię?

Zaquad, 299 zł
H&M, 149 zł
Umiar, 315 zł
Selfie Store, 299 zł

LIARS & LOVERS/ Zalando, 54 zł

Calzedonia, 69 zł 

Arket, 255,20 zł

Odder Side, 629 zł