Co warto obejrzeć? Nowości w serwisach streamingowych - issue27.pl
 • LIFESTYLE  • KULTURA & SZTUKA  • Co warto obejrzeć? Nowości w serwisach streamingowych

Co warto obejrzeć? Nowości w serwisach streamingowych

 

Serwisy streamingowe regularnie odświeżają swoje wirtualne zbiory i zaskakują nowościami swoich subskrybentów. Zauważyłam, że kilka ostatnio dodanych pozycji zapowiada się naprawdę interesująco. Z pewnością, do lata będziemy mieli, co oglądać. Które tytuły przykuły moją uwagę? Tą tajemnicę zdradzę Wam w poniższym zestawieniu. 

1/ New Amsterdam

Max Goodwin zostaje nowym dyrektorem jednego z nastarszych szpitali w Nowym Jorku. Jego celem jest polepszenie pracy całego ośrodka i przywrócenie mu dawnej świetności. Niezależny lekarz, mimo wielu przeszkód i codziennych problemów, stara się je pokonywać, gdyż dobro pacejntów jest dla niego najważniejsze i to im stara się poświęcać większość swojego czasu. 

2/ Co kryją jej oczy

Mini serial, który zaczyna się dość banalnie. Samotna matka Louise poznaje w barze Davida, który okaże się być jej nowym szefem. Po typowym, sztampownym początku dalszy rozwój akcji może zaskczyć niektórych odbiorców. Louise przypadkiem poznaje również żonę Davida, Adele, która większość swojego czasu spędza w domu. W każdym kolejnym odcinku wychodzą na jaw nowe, intrygujące informacje na temat dość mrocznej i skomplikowanej przeszłości Adele. Dodatkowo pojawia się również motyw snu i koszmarów, ale o tym dowiecie sie oglądając tą produkcję…

3/ Ginny & Georgia

Georgia po śmierci męża chce rozpocząć nowy rozdział w życiu. Klasycznie rozpoczyna od przeprowadzki do nowego miejsca ze swoimi dziećmi, Austinem i Ginny. Niestety przeszlość boahterów nie daje o sobie zapomnieć. Dodatkowo, jeden z główych wątków skupia się wokół relacji matki z córką. Pojawią się też tematy tabu, takie jak zaburzenia odżywiania, pierwsze zbliżenia seksualne, depresja i samookaleczenia.

 

4/ Richard Ramirez: polowanie na seryjnego mordercę

Serial oparty jest na kanwie prawdziwych zdarzeń, w którym pojawia sie wiele materiałów archwalnych i brutalnych rekonstrukcji zdarzeń. Los Angeles, 1985 rok. W mieście grasuje seryjny morderca, a dwójka detektywów stara się zrobić wszystko, co tylko mogą, aby go w końcu złapać. Czy im się to uda? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w serialu. 

5/ My dzieci z dworca ZOO

Niemiecki serial jest adaptacją bestsellerowej autobiografii Christiane F. To opowieść o szóstce nastolatków, którzy na co dzień mieszkają w stolicy Niemiec, Berlinie. Poznają się podczas imprez w klubach. Są odważni, niezależni, szaleni i z pewnością nie boją się próbować nowych rzeczy, w tym także wszelkiego rodzaju używek. 

6/ Filofobia

Akcja rozgrywa się w małym, angielskim miasteczku. Grupce znajomych został ostatni tydzień szkoły, tuż przed wakacjami. Główny bohater, a zarazem poczatkujący pisarz – Kai zastanawia się wraz ze swoimi przyjaciółami jak spędzić ten czas. Niestety, nikt z nich nie pomyślał, że wydarzenia, które miały miejsce, już na zawsze odmienią ich życie.

__________