Premiera kolekcji Doroty Terleckiej - meble przyjazne zwierzętom - issue27.pl
 • WNĘTRZA  • Premiera kolekcji Doroty Terleckiej – meble przyjazne zwierzętom

Premiera kolekcji Doroty Terleckiej – meble przyjazne zwierzętom

 

Białostocka marka, która podbija serca użytkowników w całej Polsce – Górna Półka jest sklepem internetowym, który oferuje klientom możliwość personalizacji swoich produktów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ często zdarza się znaleźć w internecie TEN mebel, jednak ze względu na niepasujące detale nie decydujemy się na jego zakup. Właśnie w tym miejscu założyciel konceptu dostrzegł potencjał, a jest nim właśnie możliwość personalizacji wybranego produktu. Dzięki tej opcji samodzielnie dobieramy takie elementy jak uchwyty czy kolor mebla. Możemy także dopasować wymiary do potrzeb naszego wnętrza.

Styl i funkcjonalność – idealne połączenie

Jednak funkcjonalne rozwiązania to nie wszystko. Osoby, które zwracają uwagę na estetykę i styl wykonania z pewnością docenią projekty eleganckich szafek, czy komód. Uniwersalne możliwości, jakie daje wspomniana wcześniej personalizacja projektu pozwalają na dostosowanie mebla do klimatu naszej przestrzeni. W nowej kolekcji jest możliwość dopasowania do wybranego modelu uchwytów w odcieniu satynowego złota, które ostatnio jest silnym i chętnie wybieranym trendem we wnętrzach. Odcień nadaje przestrzeni szyku, jego ciepłe tony dodają przestrzeni przytulności. Mówi się „detale mają znaczenie” – w tym przypadku mamy namacalny dowód tego, jak za pomocą takich drobiazgów, jak uchwyty, przestrzeń zyskuje modnego charakteru. Prosty design mebli daje duże możliwości aranżacyjne.

 

Kolekcja Dorota Terlecka x Górna Półka

– coś dla miłośników zwierząt

Najnowsza kolekcja marki powstała we współpracy z projektantką mebli Dorotą Terlecką – absolwentką łódzkiej ASP na wydziale Form Przemysłowych, laureatką wielu branżowych wystaw i konkursów oraz założycielką Biura Kreacja. Styl jej projektów skupia się na minimalizmie, zrównoważonym rozwoju oraz zaspokajaniu potrzeb użytkowników. Natomiast kolekcja powstała w wyniku współpracy z Górną Półką spełnia także wymóg wielozadaniowości. Chodzi o to, by meble były uniwersalne oraz dostosowane do potrzeb i tempa naszego życia. Dlatego pozycje, jakie znalazły się w ofercie uwzględniły potrzeby, także właścicieli zwierząt. W nowej kolekcji znajdziemy na przykład domek-budkę z materacem wykonanym z przyjaznej zwierzętom tkaniny. Taki domek można dopasować do wybranych modeli szafek RTV, pojawiły się również specjalne stalowe pojemniki na karmę oraz inne akcesoria. Meble z tej kolekcji utrzymane zostały w minimalistym, skandynawskim duchu.

 

W stronę ochrony środowiska

Górna Półka dba nie tylko o modny design, czy stwarzanie klientom nowych możliwości, stawia także na środowisko, starając się zachować swoje działania w duchu ZERO WASTE. Dlatego właśnie oferowane produkty powstają pod konkretne zamówienie. Odpady poprodukcyjne wysyłane są ponownie do fabryk produkujących płyty meblowe, by zostały ponownie przetworzone.