Mikro trend: czarne skórzane spodnie na 5 sposobów - issue27.pl
 • MODA  • Mikro trend: czarne skórzane spodnie na 5 sposobów

Mikro trend: czarne skórzane spodnie na 5 sposobów

Czarne, skórzane spodnie to element garderoby, który na dobre zagościł w przedziale ubrań ponadczasowych. Jak większość uniwersalnych rzeczy przeżywa swoje wzloty i upadki, ale nigdy nie odchodzi w zapomnienie. Ostatnio można  zauważyć ponowny wzrost popularności skórzanych spodni. Zanim jednak wyciągniesz je z szafy lub kupisz, upewnij się, że będziesz miała je z czym zestawić. W naszym wpisie, przedstawiamy 5 pomysłów na to jak nosić czarne skórzane spodnie. 

1. Marynarka oversize

Koszula lub stylowy tshirt oraz marynarka to świetny sposób na stylizację ze skórzanymi spodniami. Uzupełnij ten profesjonalny wygląd parą botków. 

2. Z lekką kurtką

Dżinsowa lub sztruksowa kurtka i skórzane spodnie to klasyczne połączenie. Kendall Jenner doskonale o tym wie, więc aby uzyskać swobodny wygląd, wybrała zestawienie z kontrastujących tkanin.

3. Z kardiganem

Świetnym pomysłem jest połączenie skórzanych spodni z luźnym kardiganem we francuskim stylu. Całość daje elegancki, ale niewymuszony efekt, który idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji!  

4.Z botkami typu combat

Zainspiruj się wyglądem motocyklistek, włączając do stylizacji botki w typie combat.  Na ramiona narzuć marynarkę i viola, osiągniesz uniwersalny wygląd do pracy i na randkę. 

5.Z golfem

Połącz skórzane spodnie z golfem w jasnych kolorach. Neonowa bluzka lub pastelowy golf dopełnią ten wyrazisty zestaw.